بهداشت دهان و دندان

دوره های تحصیلی انگلستان، کانادا و سوئیس

قبل از مهاجرت تحصیلی به یک کشور، باید اطلاعات کاملی در خصوص دوره های تحصیلی و آزمون های انتها دوره در کشور مقصد به دست آورید.

30 مهر 1399

طرز تهیه غذاهایی برای تقویت چشم و بهبود بینایی

بینایی ما برای یک زندگی سالم و مستقل بسیار حیاتی است. با این حال، بیشتر افراد با مسائل بینایی مختلفی از جمله آب مروارید، دژنراسیون ماکولا و رتینوپاتی دیابتی (بیماری دیابتی شایع چشم و علت اصلی نابینایی) روبرو هستند. تا سال 2020 انتظار می رود 3 میلیون آمریکایی...

25 مهر 1399

طرز تهیه کیک هلو مجلسی با بافتی نرم و اسفنجی بدون آب و روغن

آگوست ماه جهانی میوه زیبا و خوشمزه هلو است. علاوه بر میوه هلو که به تنهایی ده ها فایده برای سیستم ایمنی بدن دارد و سبب تقویت آن می گردد درست کردن انواع نوشیدنی، اسموتی، شیرینی، مربا، کمپوت و البته کیک و شیرینی با هلو از قدیم الایام مرسوم بوده است. کیک هلو...

10 مهر 1399

ماساژ کودک؛ فواید و نکاتی که باید رعایت شود

روزنامه خراسان: وقتی با دست هایتان بدن لطیف کودک را نوزاش می کنید، نه تنها بدنش آرام می گیرد بلکه بیشتر از هر زمان دیگر امنیت را احساس می کند.

1 شهریور 1399

اجرای طرح سلامت نوروزی از اواخر اسفند

خبرنگاران/گیلان مدیر مرکز اورژانس گیلان از اجرای طرح سلامت نوروزی از اواخر اسفند اطلاع داد و گفت: کنترل امور بهداشتی اماکن عمومی و رستوران ها در ایام عید تشدید می گردد.

20 اسفند 1398

مصر 3 - ایران یک ، شکست غیرمنتظره والیبال ایران در دومین بازی خود در جام جهانی

تیم ملی ایران در دومین مسابقه خود در جام جهانی والیبال با نتیجه سه بر یک مقابل مصر شکست خورد.

15 بهمن 1398

خطر مصرف آب فلورایده برای مادران باردار

تحقیقات جدید پیوند بین مصرف آب فلورایده در مادران باردار و ضریب هوشی پایین فرزندانشان را آنالیز می نماید.

5 بهمن 1398

آشنایی با تنگ سولک ، شهرستان بهمئی Tang-e Sulak

در این مقاله از وب سایت گردشگری خبرنگاران شما را با تنگ تاریخی سولک آشنا خواهیم کرد . در ادامه مطلب همراه ما باشید تا با این تنگ زیبا و تاریخی بیشتر آشنا شوید.

15 دی 1398

شکنجه مخالفان در امارات و جولان آزادانه تکفیری ها

تعدادی از فعالان حقوق بشر در کانادا یک فیلم مستند در مورد وضعیت زندان های پنهانی امارات و شکنجه زندانیان تهیه کردند که در آن شکنجه زندانیان به دست نیروهای امنیتی امارات نشان داده می شود.

6 آبان 1398