اخبار و رویدادها

مدیرعامل نیروی زمینی: مشکل روانخواه تا شروع مسابقات حل می شود

مدیرعامل باشگاه نیروی زمینی تهران، عدم پرداخت جریمه 10 میلیون تومانی فدراسیون فوتبال را دلیل محرومیت روانخواه مطرح نمود و گفت که این مشکل به زودی حل می شود.

19 تیر 1399

مشاور بایدن: تحریم ها علیه ایران، نتیجه دلخواه دولت ترامپ را نداشت

مشاور ارشد نامزد احتمالی حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا، با بیان اینکه هم هواداران و هم مخالفان برجام درباره تحریم های ایران اشتباه می کردند، گفت، تحریم ها نتیجه دلخواه کاخ سفید را در پی نداشت.

18 تیر 1399

انتظار ما 9 سـاله شد

افتتاح پروژه های شهری، این روزها با کمبود بودجه و شرایط کرونا زده جامعه، حسابی گره خورده اند. ره خوردگی که اهالی محله هاشمی منطقه 9 پایتخت با تراکم بالای جمعیتی و سرانه های پایین شهری، سال ها تجربه آن را دارند. مانند انتظار طولانی برای به پایان رسیدن پروژه...

17 تیر 1399

اخراج کارگران جام جهانی 2022 توسط قطری ها

مسئولان ورزشی قطر در نظر دارند تعدادی از کارگران جام جهانی را اخراج نمایند.

17 تیر 1399

دید 360 درجه مسافران در زیردریایی الکتریکی

کمپانی Triton از فراوری زیردریایی توریستی با ظرفیت حمل 24 مسافر خبر داده که می توان آنرا لوکس ترین وسیله برای کاوش در اعماق دریا به شمار آورد. زیردریایی دیپ ویو توانایی نفوذ به عمق صد متری را داشته و فضای اطراف را با تکیه بر ده لامپ LED پرقدرت 20 هزار لومنی...

17 تیر 1399

به رسمیت شناختن دولت افغانستان؛ شرط مذاکره مستقیم هند با طالبان

نشریه هندی نوشت که باوجود تلاش های آمریکا برای مذاکرات مستقیم هند با طالبان، دهلی نو تنها در صورتی با این گروه مذاکره می کند که طالبان نظام دموکراتیک را بپذیرد و دولت افغانستان را نیز به رسمیت بشناسد.

16 تیر 1399

خبرنگاران فرایند کاهشی کرونا در کشور تا چند ماه آینده ادامه دارد

بررسی فرایند اشاعه کرونا در ایران و بر اساس ارائه آمارها مبتلایان و فوت ناشی از کرونا در کشور اعلام می شود در کل استان ها به جز استان خوزستان فرایند نزولی پیش می رود، بررسی چگونگی این فرایند در گفتگوی تلفنی بخش خبر خبرنگاران 24.

16 تیر 1399

افزایش قیمت مسکن مهر غیرقانونی است

خبرنگاران: معاون عمرانی استانداری تهران با اشاره به اینکه هیچ افزایش قیمتی برای واحدهای مسکن مهر در شورای مسکن استان تهران تصویب نشده است، گفت: افزایش قیمت برای واگذاری واحدهای مسکن مهر قانونی نیست.

16 تیر 1399

ورود سامانه بارشی به کشور از روز شنبه

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز آدینه (19 اردیبهشت) برای شمال شرق کشور بارش پراکنده پیش بینی می گردد، گفت: شنبه با ورود سامانه بارشی به کشور بارش در شمال غرب کشور آغاز شده و به تدریج نوار غربی کشور را در بر می گیرد.

15 تیر 1399

آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه زیرساخت های گردشگری دره عشق کیار چهارمحال و بختیاری

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: عملیات اجرایی طرح توسعه زیرساخت های گردشگری دره عشق شهرستان کیار آغاز شده است.

15 تیر 1399

شرکتی نوپا با حمایت صندوق نوآوری ماهانه 80 دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی تولید می کند

مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: این شرکت با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی پیروز به ساخت ماهانه 80 دستگاه و سالانه هزار دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی سطوح و اماکن شده است.

14 تیر 1399

موافقت مرکل با ازسرگیری بوندسلیگا

دولت آنجلا مرکل با از سرگیری رقابت های بوندسلیگا در نیمه دوم ماه می موافقت کرد.

14 تیر 1399

قاتل فراری در مجلس عزا آفتابی شد

مرد رستوران دار که به اتهام قتل مردی در شاهرود گریخته بود وقتی برای دیدن خانواده داغدار دایی اش به تهران آمد بازداشت شد. متهم مدعی بود که چون مرد میانسال مزاحم همسرش شده می خواسته او را تنبیه کند که ناخواسته قتل وی را رقم زده است.

13 تیر 1399

خبرنگاران سفیر جنجالی آمریکا در آلمان استعفا می دهد

تهران- خبرنگاران- روزنامه دی ولت یکشنبه گزارش داد؛ ریچارد گرنل سفیر ایران ستیز آمریکا در آلمان بزودی از سمتش استعفا خواهد داد.

12 تیر 1399

فرمانده ارتش کانادا در آستانه برکناری نهاده شد

اظهارات گستاخانه فرمانده ارتش کانادا درمورد توجیه پذیر بودن تجاوز جنسی به زنان، وی را در آستانه برکناری قرار داد.

12 تیر 1399

جذب بیش از 4 هزار پرستار خارج از بروکراسی اداری

مسئول آموزش پرستاری وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور 4456 پرستار خارج از بروکراسی اداری جذب شده است.

11 تیر 1399

آخرین شرایط سرانجام سال تحصیلی و برگزاری امتحانات

محسن حاجی میرزایی در برنامه ای تلویزیونی آخرین شرایط پایان سال تحصیلی، استخدام معلمان حق التدریس، شبکه دانش اموزی شاد و امکان بازگشایی مدارس در برخی استان ها را تشریح کرد.

10 تیر 1399

فخرفروشی قطری ها به آسیا، استادیوم های ما ناجی لیگ قهرمانان است

به گزارش خبرنگاران، بعد از جلسه دو روز پیش کنفدراسیون فوتبال آسیا با کشورهای غرب قاره و ارائه پیشنهادات برای برگزاری ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، کشور قطر به اصلی ترین گزینه میزبانی از این بازی ها به صورت متمرکز تبدیل شده است.

10 تیر 1399

در این خانه هیچ کتابی فروشی نیست !

به گزارش خبرنگاران به نقل از سیتی هرالد، شاید وقتی اولین بار به خانه آقای استیون ولفلک وارد شوید فکر کنید به اشتباه وارد یک کتابفروشی شده اید. او ساکن شهر کنویک از ایالت واشنگتن آمریکاست. خودش می گوید عاشق کتاب است و به خاطر همین شمارش کتاب هایش از دستش...

9 تیر 1399

گزارش سازمان منع سلاح های شیمیایی درباره سوریه یکطرفه است

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان نخستین گزارش تیم تحقیق و شناسایی سازمان منع سلاح های شیمیایی درباره استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه را جانبدارانه، یکطرفه و غیرمستقل و خارج از صلاحیت و اختیارات سازمان منع سلاح های شیمیایی خواند.

9 تیر 1399
تعداد: (891)