اخبار سیاسی

تور ارزان چین: کانادا به تحریم دیپلماتیک المپیک زمستانی پکن پیوست

کانادا از تحریم دیپلماتیک المپیک زمستانی 2022 پکن اطلاع داد.

30 دی 1400

در این چند سال فشارهای زیادی را تحمل کردم

خبرنگاران/خوزستان مدیرکل سابق ورزش و جوانان خوزستان با بیان این که همه باید یاری نمایند تا بنی تمیم پیروز گردد و این پیروزیت به نام او ثبت نمی گردد و به نام مجموعه ورزش استان ثبت می گردد، گفت: در چند سال فعالیتم فشارهای زیادی را تحمل کردم.

26 دی 1400

توزیع هوشمند مرغ و تخم مرغ راهی برای کاهش قیمت

ساداتی نژاد گفت: مسئولیت داریم بر قیمت 31 هزار تومانی مرغ در بازار نظارت کنیم تا این مرغ در تمام مراکز فروش مرغ به وفور یافت شود.

25 دی 1400

تور ارزان ارمنستان: اعزام نیروهای حافظ صلح از ارمنستان و قرقیزستان به قزاقستان

وزارت دفاع روسیه از انتقال واحدها و تجهیزات نیروهای حافظ صلح تحت فرماندهی سازمان پیمان امنیت جمعی از دو جمهوری قرقیزستان و ارمنستان به قزاقستان از طریق چند فروند هواپیمای ترابری نظامی روسی اطلاع داد.

24 دی 1400

شفقت: وزارت کشور مسئولانه مطالبات و خواسته های مردم را دنبال می نماید

تهران (پانا) - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور در نشست آموزش سامانه ارتباطی مردم با وزیر کشور، گفت وزارت کشور مسئولانه مطالبات و خواسته های مردم را دنبال می نماید.

22 دی 1400

دیدار سفیر ایران با وزیر کشاورزی تاجیکستان

سفیر ایران در تاجیکستان و وزیر کشاورزی این کشور درباره اجرای تفاهم نامه همکاری کشاورزی بین دو کشور تبادل نظر کردند.

20 دی 1400

تور ارزان عمان: ملاقات ولی عهد عربستان سعودی با سلطان عمان

ولی عهد عربستان سعودی که به مسقط سفر نموده است با هیثم بن طارق سلطان عمان ملاقات کرد.

15 دی 1400

صادرات سیب زمینی و رب گوجه فرنگی ممنوع شد.

گمرک ایران ممنوعیت صادرات سیب زمینی، رب گوجه فرنگی و خوراک دام و طیور را ابلاغ کرد.

11 دی 1400

تور هند ارزان: اعتبارگذاری 300 میلیون دلاری هند برای ریل گذاری تا بندر چابهار

مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: دو سال آینده پروژه ریل گذاری تا زاهدان و سپس به میلک انجام و با توجه به حمایت وزیر راه و شهرسازی، 300 میلیون دلار اعتبار هندی ها جذب خواهد شد.

11 دی 1400

سومین رویداد مشاوره به کسب وکار 20 تا 24 آذرماه برگزار می شود

معاون کسب وکار اتاق ایران با اعلام این خبر که سومین رویداد مشاوره به کسب وکار 20 تا 24 آذرماه 1400 به همت این معاونت برگزار خواهد شد، گفت: هدف از برگزاری این رویداد، ارائه خدمت به فعالان اقتصادی و کمک به حفظ و توسعه کسب وکار بنگاه های اقتصادی کوچک و میانه در...

7 دی 1400

شافعی: هر چه به بخش خصوصی واگذار شده عاقبت به خیر نشده است

رئیس اتاق ایران گفت: آنچه در فرایند کنونی می بینیم و همه وزرای اقتصادی هم از آن ناراضی هستند این است که تا به امروز هر آنچه به بخش خصوصی واگذار شده عاقبت به خیر نشده است.

4 دی 1400

باقری با معاون وزیر امور خارجه انگلیس دیدار کرد

تهران (پانا) - معاون وزیر امور خارجه کشورمان، با معاون خاورمیانه و شمال آفریقای وزارت امور خارجه انگلیس دیدار و رایزنی کرد.

3 دی 1400

تورهای چین: مدیریت داده کلید رشد اقتصاد دیجیتال چین

به گزارش خبرنگاران، اینترنت چین نیز مانند اقتصاد این کشور، در حال رونق است. سال گذشته، ارزش اقتصاد دیجیتال چین به 39.2 تریلیون یوان (6.14 تریلیون دلار) رسید که بیش از 30 درصد از فراوری ناخالص داخلی این کشور را تشکیل می دهد و این کشور را در رتبه دوم جهانی قرار...

3 دی 1400

عدم اجرای کامل پزشکی خانواده در کشور نیازمند آسیب شناسی است

تهران (پانا) - وزیر بهداشت گفت اول باید آسیب شناسی کنیم که چرا پزشکی خانواده به طور کامل در کشور اجرا نشده است و بعد از این آسیب شناسی و شناخت موفقیت ها و عدم موفقیت ها، باید خروجی مدونی تهیه کنیم تا موانع اجرایی، برطرف شود.

1 دی 1400

چرا تمامی روستا ها گاز ندارند؟

سوال اینجاست که چرا وزیر نفت در حالی که اندازه بهره مندی جمعیت روستایی ایران از نعمت گاز و دسترسی به شبکه سراسری گاز کشور 79 درصد است، این رقم را 84 یا 85 درصد عنوان می نماید. آیا در نوع محاسبات وزیر نفت با محاسبات شرکت ملی گاز و مردم تفاوتی وجود دارد؟گازرسانی...

29 آذر 1400

مالیات بر درآمد سرمایه، مالیاتی بروی دلالی

نقش مالیات را می توان با چند ویژگی عایدی پایدار برای کشور، کارکرد تنظیمی، بازتوزیع عادلانه ثروت و... بیان نمود که دولت ها را موظف به دریافت مالیات می نمایند؛ اما کم و کیف آن در هر کشور فرق دارد.

28 آذر 1400

تور فرانسه: صالحی امیری: تکواندو در بازی های آسیایی و المپیک پاریس می درخشد، امیدوارم وزارت رفاه به خواسته هروی پاسخ مثبت بدهد

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان اعتقاد دارد تکواندوی ایران در بازی های آسیایی هانگ ژو و بعد از آن المپیک پاریس حتماً خواهد درخشید.

9 آذر 1400

تور چین ارزان: پکن: آمریکا درباره تایوان پیغام اشتباه ارسال نکند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، وزارت خارجه چین امروز آدینه از آمریکا خواست تا از ارسال هرگونه سیگنال اشتباه به هواداران جدایی طلبی در تایوان خودداری کند.

5 آذر 1400

صنعا: انصارالله محاصره مأرب را در هم شکست

ایسنا نوشت: سخنگوی دولت صنعا اعلام نمود که نیروهای انصارالله یمن به وظیفه خود عمل کرده و محاصره شهروندان یمنی را در مأرب شکستند.

27 آبان 1400

نگاه رئیس جمهور عدالت در تمامی حوزه ها است

وزیر جهاد کشاورزی گفت: با نگاهی که رئیس جمهور دارد کوشش می کنیم در دولت سیزدهم عدالت در حوزه های مختلف خصوصا در بخش کشاورزی رعایت گردد.

9 آبان 1400
تعداد: (438)