اخبار مجلس

تشکیل شورای عالی مسکن طی 2 هفته آینده

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از تشکیل شورای عالی مسکن به ریاست رئیس جمهور طی دو هفته آینده اطلاع داد.

14 مهر 1400

نماینده مجلس: 709 کشته کرونا در یک روز آمار وحشتناکی است

یک نماینده مجلس تاکید نمود: وزرای دولت قبل الان روی کار نیستند و شرایط در جامعه خوب نیست و آمار 709 کشته در یک روز به خاطر کرونا آمار وحشتناکی است.

5 شهریور 1400

گزارش وزیر نیرو از سفر به سن پترزبورگ

تهران (پانا) - وزیر نیرو گفت در 18 ماه فعالیت موقت موافقت نامه مالی اورآسیا حدود 40 درصد افزایش عملکرد صادراتی کشورمان محقق شد.

8 تیر 1400

فیس بوک و گوگل تبلیغات کلاهبردارانه را حذف نمی نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از پرس اسوسیشن، تحقیقی جدید فیس بوک و گوگل را متهم می نماید اقدامات کافی برای مقابله با تبلیغات کلاهبردارانه انجام نداده اند و بسیاری از این موارد پس از گزارش همچنان در پلتفرم باقی مانده اند.

23 خرداد 1400

خبرنگاران 404 دوربین، ترافیک شیراز را نظاره گر است

شیراز-خبرنگاران-معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: دوربین های نظارت ترافیک در شیراز از 404 دستگاه است که شامل دوربین های سامانه ثبت تخلف نیز می شود.

1 خرداد 1400

تقدیم لایحه تعیین جایگاه قانونی فدراسیون های ورزشی آماتوری به مجلس

تهران (پانا) - معاون امور مجلس ریاست جمهوری از تقدیم لایحه تعیین جایگاه قانونی فدراسیون های ورزشی آماتوری به مجلس شورای اسلامی خبر داد.

1 خرداد 1400

افزایش رایزنی ها برای شرکت طالبان در نشست ترکیه

رایزنی ها همزمان با نزدیک شدن به زمان برگزاری نشست ترکیه برای متقاعد کردن گروه طالبان برای شرکت در این نشست صلح افزایش یافته است .

28 اردیبهشت 1400

ردپای یک سفیر در پرونده مرگ قاضی منصوری؟

برادر غلامرضا منصوری گفت: جهت روشن شدن بعضی از زوایای قتل قاضی منصوری، لایحه احضار سفیر وقت ایران در رومانی به قاضی پرونده ارائه شده است.

17 اردیبهشت 1400

سردرگمی مسافران ایرانی در کشور های مختلف

بعضی مسافرانی که در ایام نوروز یا پیش از آن به کشور های مختلف سفر نموده اند با محدودیت و ممنوعیت های جدید کرونایی در کشور نمی توانند به ایران بازگردند و بعضا در خیابان های ترکیه، انگلستان و دیگر کشور ها بلاتکلیف هستند که به گفته مسئولان سازمان هواپیمایی،...

15 اردیبهشت 1400

افزایش موارد ابتلا و فوتی کرونا در شبانه روز گذشته

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های کرونا در شبانه روز گذشته را خاطرنشان کرد.

25 فروردین 1400

عقب نشینی از اجاره پیاده روهای پایتخت

خبرنگاران : لایحه ساماندهی پیاده روه ها که منتقدانش آن را لایحه پیاده رو فروشی می نامند در صحن شورای شهر تهران فرصت بررسی پیدا نکرد .

23 بهمن 1399

خبرنگاران توجه به اقلیم و مقاوم سازی، راهکاری برای عبور از بحران زلزله

تهران - خبرنگاران - معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی از موفقیت های بازسازی بم را تهیه طرح ویژه و مشارکت ملی و محلی دانست و گفت: جانمایی اصولی، توجه به اقلیم و مقاوم سازی راهکاری برای عبور از بحران زلزله است و بعد از 17 سال پیشرفت در مقاوم سازی...

10 بهمن 1399

قانونگذار آمریکایی خواستار برگزاری همه پرسی برای جدایی و استقلال تگزاس شد

یک نماینده جمهوریخواه در مجلس نمایندگان آمریکا خواستار برگزاری همه پرسی برای استقلال و جدایی ایالت تگزاس شد.

2 بهمن 1399

بودجه پیشنهادی دولت برای دانشگاه صنعتی همدان اعلام شد

بر اساس بودجه پیشنهادی دولت، مبلغ تعیین شده برای دانشگاه صنعتی همدان 313.150 میلیون ریال است.

17 دی 1399

ارائه 6 بسته حمایتی بیمه ای به دانش بنیان ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، فناوری و نوآوری معاونت علمی و فناوری گفت که خرید بیمه تکمیلی درمان توسط شرکتهای دانش بنیان امکان پذیر شده است. نرخ و شرایط اعلامی نیز حداکثر 15 روز از تاریخ نامه اعتبار خواهد داشت و در صورت هرگونه افزایش...

26 آذر 1399

اما و اگرهای انتشار دیتابیس بیماران کرونایی

به گزارش خبرنگاران، به تازگی امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات در توئیتی از شروع به کار سرویسی مبتنی بر دولت الکترونیک با همکاری وزارت بهداشت خبر داده که مطابق با آن مبتلایان کرونا امکان استفاده از اتوبوس بین شهری، تاکسی های اینترنتی، قطار و هواپیما و...

17 آذر 1399

ربیعی: کارمندان تهران از 5 آبان به صورت 50درصد در محل کار حاضر شوند

سخنگوی دولت گفت: از روز دوشنبه پنجم آبان ماه تا انتها آبان ماه کلیه ادارات در شهرستان تهران به طور نوبه ای یک دوم (50 درصد) کارمندان سرکار خود حاضر خواهند شد.

15 آذر 1399

تذکر عضو شورا به انتصاب نکردن معاون منابع انسانی شهرداری تهران

خبرگزاری خبرنگاران- نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، نسبت به عدم انتصاب معاون منابع انسانی شهرداری تهران به شهردار تذکر داد.

4 آذر 1399

شکایت دولت از نمایندگان مجلس به روایت معاون پارلمانی روحانی

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: در جایی که چنین لایحه ای وجود دارد، تهیه طرح توسط نمایندگان مجلس به نظر نوعی نادیده دریافت کار های کارشناسی قبلی است؛ وقتی این موضوع در دولت مطرح و آنالیز شد به این نتیجه رسیدیم که دولت با چنین طرحی موافقت ندارد.

2 آذر 1399

شورای عالی آموزش و پرورش به نوعی مجلس آموزش و پرورش است

دبیر شورای عالی آموزش و پرورش گفت: یکی از مهمترین اقداماتی که این شورا در دوره های اخیر انجام داده تهیه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بوده است.

14 آبان 1399
تعداد: (54)