اخبار اقتصادی

شرکتی نوپا با حمایت صندوق نوآوری ماهانه 80 دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی تولید می کند

مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: این شرکت با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی پیروز به ساخت ماهانه 80 دستگاه و سالانه هزار دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی سطوح و اماکن شده است.

14 تیر 1399

قاتل فراری در مجلس عزا آفتابی شد

مرد رستوران دار که به اتهام قتل مردی در شاهرود گریخته بود وقتی برای دیدن خانواده داغدار دایی اش به تهران آمد بازداشت شد. متهم مدعی بود که چون مرد میانسال مزاحم همسرش شده می خواسته او را تنبیه کند که ناخواسته قتل وی را رقم زده است.

13 تیر 1399

خبرنگاران سفیر جنجالی آمریکا در آلمان استعفا می دهد

تهران- خبرنگاران- روزنامه دی ولت یکشنبه گزارش داد؛ ریچارد گرنل سفیر ایران ستیز آمریکا در آلمان بزودی از سمتش استعفا خواهد داد.

12 تیر 1399

جذب بیش از 4 هزار پرستار خارج از بروکراسی اداری

مسئول آموزش پرستاری وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور 4456 پرستار خارج از بروکراسی اداری جذب شده است.

11 تیر 1399

آخرین شرایط سرانجام سال تحصیلی و برگزاری امتحانات

محسن حاجی میرزایی در برنامه ای تلویزیونی آخرین شرایط پایان سال تحصیلی، استخدام معلمان حق التدریس، شبکه دانش اموزی شاد و امکان بازگشایی مدارس در برخی استان ها را تشریح کرد.

10 تیر 1399

بدترین سقوط اقتصادی بعد از بحران اقتصادی عظیم در آلمان

آمارهای اولیه رسمی نشان دادند که در سه ماهه اول سال جاری اقتصاد آلمان، 2.2 درصد نسبت به سال گذشته آب رفته و این بزرگترین افت در اقتصاد قدرتمندترین اقتصاد اروپا در 10 ساله اخیر است.

8 تیر 1399

خبرنگاران 2 مدرسه با حمایت بانک ملی ایران در کرمان احداث می شود

کرمان - خبرنگاران - سرپرست اداره امور شعب بانک ملی استان کرمان گفت: 2 مدرسه در مناطق محروم این استان با حمایت بانک ملی ایران ساخته می شود.

6 تیر 1399

ترامپ و مکرون خواهان برگزاری جلسه پنج عضو دائم شورای امنیت شدند

رؤسای جمهور آمریکا و فرانسه در گفت وگویی تلفنی ابراز امیدواری کردند که اعضای دائم شورای امنیت سازمان ملل جلسه ای تشکیل دهند تا درباره بیماری همه گیر کرونا بحث نمایند.

2 تیر 1399

ایستگاه وکیل با بازگشایی مترو افتتاح می گردد

خبرنگاران/فارس شهردار شیراز با یادآوری اینکه فعالیت مترو در این شهر با هدف ممانعت از شیوع بیشتر کروناویروس، متوقف است، گفت: ایستگاه وکیل الرعایا، به عنوان آخرین ایستگاه خط یک، همزمان با بازگشایی مترو، افتتاح می گردد.

2 تیر 1399

کاسانو: من جای اینتری ها بودم، لائوتارو را می فروختم

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایتالیا می گوید باشگاه اینتر باید مهاجم آرژانتینی اش را بفروشد.

29 خرداد 1399

جریان هایی که در شرایط کرونایی گروکشی سیاسی می کنند، در بین مردم جایی ندارند

یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: فکر می کنم که بیماری کرونا، سیاست گذاری احزاب و جریان ها را تغییر داده و شعار بیشتر جریان های سیاسی به سمت رفع مسائل اقتصادی و تقویت زیرساخت های بهداشتی و درمانی رفته است.

28 خرداد 1399

خاموشی پایتخت موسیقی جهان بخاطر کرونا

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، خاموشی پایتخت موسیقی جهان بخاطر کرونا مشاهده می شود.

28 خرداد 1399

بخشنامه 25 بندی سازمان امور مالیاتی برای بررسی تراکنش های بانکی

رئیس کل سازمان امور مالیاتی در بخشنامه ای، نحوه بررسی و رسیدگی به اطلاعات پولی و مالی واصله از جمله تراکنش های بانکی را اعلام کرد.

25 خرداد 1399

آمار جدید مبتلایان به کرونا در کشور 99، 01، 30

به گزارش تجارت نیوز، کیانوش جهانپور گفت: از دیروز تا امروز 30 فروردین 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی 1374 بیمار جدید مبتلا به کووید در کشور شناسایی شد.

23 خرداد 1399

حفظ و بازسازی ساختمان های قدیمی در ایتالیا

از سالها پیش کشور ایتالیا به این معروف بوده است که بنا های با ارزش و ساختمان های با شکوهی دارد مانند کلیساهایی که در سراسر این کشور و شهر های رم، میلان، جنوا، ناپولی و غیره می توان مشاهده کرد. قطعا این ساختمان های زیبا که شهرت جهانی دارد احتیاج به حفظ،...

19 خرداد 1399

نمایندگانی که به سیاست های مرکل در قبال یونان رأی منفی داده اند، مجازات می شوند

خبرنگاران: رئیس فراکسیون احزاب متحد مسیحی آلمان نمایندگان احزاب سوسیال و دموکرات مسیحی را که به سیاست های مرکل در قبال یونان رأی منفی داده اند، مجازات نموده و دیگر آنها را در کمیسیون های مهم پارلمانی وارد نمی کند.

18 خرداد 1399

کتاب تماشای رنج دیگران - سوزان سانتاگ

در باب رنجی که از آن من نیست و به دیگران تعلق دارد، سخن گفتن بی نتیجه و واهی ست؛ چرا که هر گفتمانی به سرعت به کلیشه ختم می شود و گنده گویی سرنوشت محتومش است. عکاسی هم از این جهت که در معرض سوءاستفاده و انحراف بی وقفه قرار گرفته است، در جایگاه متزلزلی به سر...

17 خرداد 1399

قیمت کالاهای اساسی در ماه رمضان معین شد

به گزارش تجارت نیوز، با وجود آنکه کمتر از 2 هفته به شروع ماه مبارک رمضان زمان باقی است، مسئولان ستاد تنظیم بازار با اتخاذ بعضی تدابیر به دنبال آرامش اقلام اساسی در این ایام هستند، چرا که با بهبود تقاضای نسبی برای خرید حبوبات، میوه، گوشت، مرغ و برنج بازار...

17 خرداد 1399

آمریکا آنالیز طرح نفتی کیستون را متوقف نمی کند

آمریکا شامگاه چهارشنبه درخواست شرکت کاناداترنس برای توقف آنالیز خط لوله نفتی کیستون ایکس.ال را رد کرد و انتظار می رود دولت آمریکا به طور رسمی این طرح را کنار بگذارد.

16 خرداد 1399

خبرنگاران الهامی با تراکتور تمدید کرد

تبریز- خبرنگاران- ساکت الهامی سرمربی کنونی تیم فوتبال تراکتور برای فصل آینده قراردادش را با این تیم تمدید کرد.

16 خرداد 1399
تعداد: (237)