اخبار صنعت

2000 میلیارد تومان طرح گردشگری در اردبیل اجرا می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با همکاری سرمایه گذاران بخش خصوصی هم اکنون بیش از 2 هزار میلیارد تومان پروژه و طرح گردشگری در حال انجام است.

30 بهمن 1398

تصویب سند سازگاری با کم آبی راهی برای جلوگیری از اضافه برداشت آب زیرزمینی

خبرنگاران/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: سند سازگاری با کم آبی در این استان که به تصویب وزارت نیرو رسیده از اضافه برداشت آب زیرزمینی جلوگیری می نماید.

30 بهمن 1398

پرداخت تسهیلات با اولویت ایجاد تصفیه خانه در حوزه دام و کشت محصولات گواهی شده

مدیر کل دفتر محیط زیست و سلامت غذای وزارت جهاد کشاورزی گفت: متقاضیان میتوانند از تسهیلات خط اعتباری مکانیزاسیون با اولویت ایجاد تصفیه خانه در حوزه دام و کشت محصولات گواهی شده اقدام کنند.

27 بهمن 1398

طرح های کنترل آلودگی هوا در اصفهان ناموفق است

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: نتایج طرح های کنترل آلودگی هوای اصفهان، گویای ناموفق بودن آنهاست البته اقداماتی در این زمینه اجرا شده اما مناسب و مطلوب این کلان شهر نیست.

23 بهمن 1398

از بازار جهانی نفت چه خبر؟

میانگین ماهانه قیمت سبد نفتی اوپک در ماه نوامبر 2019، تحت تاثیر افزایش حجم خرید در بازار فیزیکی و بالا رفتن سطح اختلاف قیمت ها که بیش تر به دلیل تقاضای چشمگیر به ویژه از سوی خریداران فعال در بازار آسیا و بالا رفتن درصد بهره برداری از پالایشگاه ها در بیشتر...

23 بهمن 1398

ارتباطات غیر کلامی در صنعت گردشگری

آدم ها هنگام ارتباط با یکدیگر اگرچه به ظاهر فقط از کلام استفاده می نمایند، اما عملاً کانال های ارتباطی دیگری نیز باز است؛ مثلاً در همان لحظه، حالات چهره گوینده نشان می دهد که او چه احساسی دارد و به وسیله حرکات و اشارات بدنی، تن صدا و لمس کردن های لحظه...

21 بهمن 1398

شاخص های توسعه پایدار گردشگری

نظارت، فرآیند اندازه گیری مداوم یک یا چند پدیده به منظور ارزیابی تغییرات آنها در طول زمان است. برای تمامی استراتژی های توسعه پایدار، ارزیابی ضروری است چرا که فرصت هایی برای ارزیابی اثربخشی سیاست ها و اقدامات فراهم می نماید و توجه را به مسائل جلب می نماید...

21 بهمن 1398

رایزنی های تهران-توکیو در وقت اضافه

مذاکرات سنگین و فشرده ایران و ژاپن در راستای روابط دیپلماتیک دو کشور همچنان ادامه دارد.

19 بهمن 1398

بلای جدید چینی ها همزمان با شیوع کرونا ، 4 هزار و 500 مرغ قطعه تلف شد

وزارت کشاورزی چین در بحبوحه تلاش های پکن برای مقابله با ویروس کرونا، از شیوع آنفلوانزا پرندگان در یکی از شهر های چین خبر داد.

18 بهمن 1398

امنیت مردم و حمایت رهبری

با وجود ناکارامدی دولت در حل مسائل مالی بویژه بعداز تصمیم نادرست دولت در اجرای افزایش قیمت بنزین برای بعضی این شبهه پیش آمد که چرا رهبری از دولت و تصمیم سران سه قوه حمایت کردند.

15 بهمن 1398

9,3 درصد آمار اعتیاد در اصفهان مربوط به زنان است

معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان اصفهان با اعلام این که 9,3 درصد آمار اعتیاد استان اصفهان مربوط به زنان است، گفت: گرایش زنان به اعتیاد، الگوی متفاوتی نسبت به مردان دارد.

13 بهمن 1398

زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران تغییر کرد

زمان برگزاری سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از بهمن به اسفند ماه موکول شد.

10 بهمن 1398

پوتین: اقتصاد روسیه تحت تسلط دیکتاتوری دلار نخواهد بود

خبرنگاران: رئیس جمهور روسیه تاکید نمود که مسکو میخواهد تا دیکتاتوری دلار در قیمت گذاری نفت در بازار را ترک کند و به استفاده از ارز ملی خود و یوان چین بازگردد.

9 بهمن 1398

انتها ناکامی تراکتور بعد از 5 هفته با شکست فولاد خوزستان

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال تراکتور امروز آدینه در چارچوب مسابقات هفته هفتم لیگ برتر میزبان فولاد خوزستان بود که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتور به خاتمه رسید.

8 بهمن 1398

بازی با قضاوت داوران بدون تمرکز و پر اشتباه، سخت است

به گزارش خبرنگاران، هماد سامری امشب پس از باخت تیمش مقابل تیم بسکتبال شیمیدر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی به طور کامل تحت تاثیر بود، دلم نمی خواهد اینگونه تصور گردد که بازی را می بازیم و بعد می خواهیم آن را به گردن داور بیندازیم به هیچ وجه اینطور نیست...

8 بهمن 1398

2200 حلقه چاه غیرمجاز در البرز مسدود شد

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان البرز اظهار داشت که در اجرای صیانت از آبخوان ها و سفره های زیر زمینی، 2 هزارو 200 حلقه چاه غیر مجاز در مناطق مختلف این استان مسدود شد.

5 بهمن 1398

آشنایی مختصر با وسایل حمل و نقل عمومی پوکت

تایلند، کشوری در بخش جنوب شرقی قاره آسیاست که متشکل از صدها جزیره کوچک و بزرگ مختلف می گردد. جمعیت انبوهی از توریست های اقصی نقاط جهان راهی سرزمین تایلند برای تفریح و تفرج میان شهرها و مقاصد جذاب و دوست داشتنی آن از جمله پاتایا و همچنین پایتخت یعنی بانکوک...

5 بهمن 1398

قاچاق بنزین بسیار کم است، جوانان می توانند در حوزه نفت و گاز کشور کار های بزرگی انجام دهند

زنگنه گفت: قاچاق بنزین بسیار کم است، قاچاق گازوئیل هم با اینکه وجود دارد، اما عدد آن زیاد نیست.

4 بهمن 1398

رحمانی: دیگر چنین پرسپولیسی گیر ما نمی آید، شرایط هیچ تیمی بدتر از نفت نیست

بختیار رحمانی، بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعتقاد دارد که هیچ تیمی شرایطی به بدی این تیم ندارد.

23 دی 1398

صادرات به ایران فروش جهانی چای هند را 3 درصد افزایش داد

خبرنگاران: در حالی که طرح انجام مبادلات تجاری ایران و هند به روپیه شروع شده است صادرات چای هند به ایران افزایش یافته و در نتیجه، کل صادرات چای هند با افزایش 3 درصدی روبرو شده است.

22 دی 1398
تعداد: (105)