مراسم روز خبرنگار و پاسداشت مقام شهید صارمی در بروجرد برگزار شد

به گزارش مرد کوچک، صبح چهارشنبه مراسم روز خبرنگار و پاسداشت مقام شهید صارمی در بروجرد با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، امام جمعه و فرماندار بروجرد، مسئولان استانی و شهرستانی در منزل پدری شهید صارمی برگزار شد.

مراسم روز خبرنگار و پاسداشت مقام شهید صارمی در بروجرد برگزار شد

تجلیل از مقام شهید صارمی در سراسر ایران

حجت الاسلام حسینی امام جمعه بروجرد در این مراسم در سخنانی با بیان اینکه شهادت واژه مقدسی است که این تقدس را از وجود شهید اقتباس کرده است، اظهار داشت: علما و بزرگان دین همواره به دنبال شهادت بوده اند.

وی افزود: مادران شهیدان افتخار اسلام هستند چرا که فرزندی تربیت کرده اند که به اسلام افتخار و عظمت بخشیده است.

امام جمعه بروجرد با بیان اینکه دشمن می خواهد به عظمت ایران اسلامی ضربه بزند، تصریح کرد: امید است بتوانیم پاسخگوی خانواده شهیدا در جامعه اسلامی باشیم.

حجت الاسلام حسینی، گفت: در سراسر کشور امروز از مقام والای شهید صارمی تجلیل می شود و این تنها اجر دنیوی برای شهید است و اجر اخروی با پرودگار متعال است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان نیز در این مراسم، اظهار داشت: شهید صارمی از افتخارات انقلاب اسلامی است و امروز یاد و خاطره ایشان در سراسر ایران طنین انداز شده است.

ضرورت رفع مشکلات قشر خبرنگار

حبیب الله خجسته پور، بیان داشت: رفتار و منش این شهید باید سرمشق و الگوی مردم به خصوص اهالی رسانه و خبر باشد.

فرماندار بروجرد نیز در این مراسم با بیان اینکه امید است مرد کوچک در همه عرصه ها امانتداران خوبی باشند، گفت: امیدواریم بتوانیم زحمات 364 روز مرد کوچک را پاس داشته باشیم و به جامعه خبری احترام بگذاریم.

رضا آریایی، افزود: طی یک سال مرد کوچک حرف های مسئولان را گوش می دهند و امروز مسئولان باید حرف ها و درد و دل های مرد کوچک را گوش دهند.

وی، تصریح کرد: امید است با شنیدن صحبت های مرد کوچک بتوانیم بخشی از مشکلات این قشر زحمت کش را برطرف کنیم.

بنابر این گزارش، بعد از دیدار مسئولان با خانواده شهید صارمی، مسئولان استانی و شهرستانی با حضور در گلزار شهدای شهرستان بروجرد به مقام این شهید بزرگوار با نثار گل ادای احترام کردند.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 24 مرداد 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 4

به "مراسم روز خبرنگار و پاسداشت مقام شهید صارمی در بروجرد برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم روز خبرنگار و پاسداشت مقام شهید صارمی در بروجرد برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید