سومین رویداد مشاوره به کسب وکار 20 تا 24 آذرماه برگزار می شود

به گزارش مرد کوچک، معاون کسب وکار اتاق ایران با اعلام این خبر که سومین رویداد مشاوره به کسب وکار 20 تا 24 آذرماه 1400 به همت این معاونت برگزار خواهد شد، گفت: هدف از برگزاری این رویداد، ارائه خدمت به فعالان اقتصادی و کمک به حفظ و توسعه کسب وکار بنگاه های اقتصادی کوچک و میانه در شرایط بحرانی کنونی کشور از طریق ارائه مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف مدیریت بنگاه داری است.

سومین رویداد مشاوره به کسب وکار 20 تا 24 آذرماه برگزار می شود

علی ملایی در گفت وگو با پایگاه خبری اتاق ایران درباره برگزاری سومین رویداد مشاوره به کسب وکار، گفت: پیرو برگزاری پیروز دو دوره از مجموعه رویدادهای مشاوره به کسب وکار در سال های 1398 و 1399، معاونت کسب وکار اتاق ایران قصد دارد در راستای وظایف و برنامه های مصوب هیات رئیسه اتاق ایران با همکاری کانون شبکه مشاوران مدیریت و مهندسی ایران، سومین دوره از مجموعه این رویدادها را با هدف یاری به حفظ و توسعه کسب وکار بنگاه های مالی کوچک و میانه در شرایط بحرانی کنونی کشور از طریق ارائه مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف مدیریت بنگاه داری در آذرماه سال 1400 برگزار کند.

او ادامه داد: رسالت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران ابعاد متعددی دارد؛ از یک طرف ما با حضور در نشست ها و مجامع مختلف تصمیم سازی، سیاست گذاری و قانون گذاری برای بهبود مستمر محیط کسب وکار تلاش می کنیم. اتاق ایران با شناسایی عوامل تأثیرگذار بر کسب وکارهای مختلف سعی می کند، بستر مناسبی برای فعالیت های مالی فراهم شود. همچنین اتاق ایران به عنوان مشاور ارکان حاکمیت می تواند با تعامل با قوای سه گانه بسترهای رشد کسب وکارها را هموار کند.

ملایی در ادامه گفت: در سمت دیگر خود بنگاه های مالی هستند؛ هر کدام از بنگاه ها ممکن است در موقعیت های مختلف مالی و سیاسی با مسائل و موانعی روبرو باشند. اتاق ایران برای حفظ و پایداری این بنگاه ها ماموریت هایی را برای خود تعریف کرده است؛ که رویداد مشاوره به کسب وکار در این راستا برگزار خواهد شد.

او تأکید کرد: مجموعه رویدادها با هدف توسعه و ترویج استفاده از راهکارهای علمی مبتنی بر دانش روز مدیریت و فناوری های نوین برای اداره بهره ور بنگاه های مالی به ویژه در شرایط بحرانی فعلی و ارتقای فرهنگ اعتماد و یاری گرفتن از مشاوران زبده طرح ریزی شده است.

معاون کسب وکار اتاق ایران برگزاری رویدادهایی از این دست را به عنوان یک راهکار عملیاتی در راستای بهبود فضای کسب وکار کشور و آگاهی بخشی به فعالان مالی بسیار مفید و مؤثر ارزیابی کرد.

ملایی گفت: سومین رویداد مشاوره به کسب وکار که افتتاحیه آن در روز 16 آذر ماه و پنل های آن در چهار روز متوالی از بیستم تا بیست وچهارم آذرماه در پنج محور برگزار خواهد شد.

این محورها عبارت است از:

1: مالی و مالیاتی: مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها، تحلیل معافیت ماده 132، معافیت مالیاتی صادرات غیرنفتی و خدمات و تحلیل و نقد کال تراکنش های بانکی

2: انتخاب بهینه و توسعه فردی مدیران: نقش مدل های شایستگی در انتخاب بهینه و توسعه فردی مدیران، رویکردهای نوین جذب

3: عوامل بازدارنده بهره وری در کسب وکارهای صنعتی: عوامل اصلی پیش برنده و بازدارنده بهره وری کسب وکار مهم ترین راهکار بهبود بهره وری در کسب وکارهای خصوصی

4: استفاده داده ها برای هوشمندسازی و بهبود کسب وکارها: تحول دیجیتال و هوشمندسازی کسب وکارها ایران و انقلاب صنعتی چهارم

5: مدل های کسب وکار مبتنی بر فناوری های نوین: حکمرانی دیجیتال پیش نیاز مدل های کسب وکاری نوآورانه، جایگاه سرویس های ناب و چابک در مدل های کسب وکاری و اقتصاد باز و مدل های کسب وکاری.

علاقه مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.c2bevent.ir مراجعه کنند؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 85732213 و 09105059984 تماس بگیرند.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 7 دی 1400 بروزرسانی: 7 دی 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1876

به "سومین رویداد مشاوره به کسب وکار 20 تا 24 آذرماه برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین رویداد مشاوره به کسب وکار 20 تا 24 آذرماه برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید