تبلیغات نامزدهای مرحله دوم انتخابات مجلس از فردا شروع می گردد

به گزارش مرد کوچک، سخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور با اشاره به شروع تبلیغات مرحله دوم انتخابات مجلس در بعضی حوزه های انتخابیه گفت: نامزدهای انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی، ستاد تبلیغاتی نخواهند داشت ولی می توانند مرکزی برای رتق وفتق امورات اجرایی و ساماندهی نمایندگان خود در شعب اخذ رأی داشته باشند.

تبلیغات نامزدهای مرحله دوم انتخابات مجلس از فردا شروع می گردد

جهت دریافت مشاوره خدمات کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری خبرنگاران، سیداسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: بر اساس تقویم زمانی انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی، تبلیغات نامزدها از روز پنجشنبه 13 شهریورماه در یازده حوزه انتخابیه آغاز و یک هفته ادامه می یابد. ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 20 شهریورماه تبلیغات به انتها می رسد.

مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور که در انتها بیست و هشتمین جلسه ستاد انتخابات کشور سخن می گفت اضافه نمود: بر اساس مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا، تبلیغات نامزدها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام می شود؛ بدین منظور، در هر استان، روسای دانشگاه های علوم پزشکی با حکم استاندار عضو ستاد انتخابات استان شده اند. علاوه بر آن، و به منظور کنترل و نظارت دقیق بر برنامه های تبلیغی نامزدها، کمیسیون تبلیغات در استان ها با حضور معاون سیاسی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان، رئیس هیئت نظارت و مدیرکل صداوسیمای استان تشکیل شده است.

موسوی دبیر ستاد انتخابات کشور با اشاره به اینکه عمده فعالیت نامزدهای انتخابات در فضای مجازی و شبکه های استانی خواهد بود اظهار کرد: نامزدها ستاد تبلیغاتی نخواهند داشت ولی می توانند مرکزی برای رتق وفتق امورات اجرایی و ساماندهی کنندگان خود در شعب اخذ رأی داشته باشند.

وی اضافه نمود: همچنین بر اساس قانون، نامزدها می توانند با هماهنگی فرمانداران و بخشداران از ظرفیت هایی که شهرداران و دهیاران در شهرها و روستاها فراهم می کنند برای نصب آثار تبلیغی خود استفاده کنند. آثار تبلیغاتی نامزدها نباید بیش از 50 در 70 سانتی متر باشد. در ضمنً توزیع اقلام تبلیغاتی که بین مردم دست به دست می شود و باعث ابتلای مردم به ویروس کرونا می شود ممنوع است و قطعاً جلوگیری خواهد شد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور در ادامه به برگزاری جلسات هماهنگی با شورای نگهبان و صداوسیما اشاره نمود و اضافه نمود در این دوره بر اساس دستورالعمل های بهداشتی، بجای تجمعات و گردهمایی نامزدها و هوادارانشان، فرصتی فراهم شده تا نامزدها با همکاری صداوسیما برنامه تبلیغی فراوری کنند و از شبکه استانی در قالب برنامه های تلویزیونی و رادیویی پخش کنند. این تصمیم به منظور پرهیز از تجمعات غیرضروری برای مهار کرونا و قطع زنجیره انتقال اتخاذ شده است. دستورالعمل ویژه­ای نیز تدوین شد که به استانداری ها و فرمانداری ها ابلاغ شد.

سیداسماعیل موسوی در انتها؛ با اعلام اینکه در این دوره 22 نفر از نامزدهای انتخابات برای ورود به مجلس یازدهم رقابت خواهند کرد؛ از نامزدها و هوادارانشان خواست به پروتکل های بهداشتی توجه عمیق داشته باشند، با فرمانداری ها و بخشداری ها همکاری کنند و از هر نوع فعالیتی که موجب تشدید بیماری کرونا و ابتلای مردم می شود جداً پرهیز کنند.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1147

به "تبلیغات نامزدهای مرحله دوم انتخابات مجلس از فردا شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبلیغات نامزدهای مرحله دوم انتخابات مجلس از فردا شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید