پوآرو: دستگیر نشده ام و پرونده ام مختومه است، نمی دانم خبر دستگیری با چه هدفی منتشر می گردد

به گزارش مرد کوچک، خبرنگاران: کوهسار بادفر ملقب به پوآرو در فضای مجازی که به آموزش دفینه یابی شهرت یافته است در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگاران خبر دستگیری خود را تکذیب کرد.

پوآرو: دستگیر نشده ام و پرونده ام مختومه است، نمی دانم خبر دستگیری با چه هدفی منتشر می گردد

سردار مهدی معصوم بیگی رییس پلیس پیشگیری ناجا در نشست خبری روز گذشته خود که به مناسبت تشریح فعالیت این پلیس و یگان های حفاظت کشور برگزار گشت از دستگیری پوآرو در غرب کشور خبر داده بود که ظاهرا این خبر مربوط به بازداشت کوتاه مدت و آزادی پوآرو در ماه های گذشته در جوانرود بود که در گزارش دستاوردهای 11 ماهه پلیس پیشگیری ناجا به روز نشده است.

کوهسار بادفر در گفت وگوی اختصاصی با صدای میراث که لحظاتی قبل انجام شد گفت که خبر دستگیری اش صحت ندارد و پرونده قضایی او نیز مختومه شده است.

او سپس در یک لایو اینستاگرامی نیز گفت که دستگیر نشده است.

پرونده قضایی کوهسار بادفر در حوزه قضایی شهرستان جوانرود با عنوان اتهامی حفاری و کاوش غیرمجاز برای به دست آوردن اشیای عتیقه و در شعبه اول دادیاری دادگاه عمومی و انقلاب آن شهرستان در تاریخ 6 بهمن ماه سال 99 ثبت شده بود که در تاریخ 8 بهمن ماه سال 99 شعبه رسیدگی به پرونده او تغییر کرد و پرونده اش در شعبه دوم دادیاری دادگاه عمومی و انقلاب شهرستان جوانرود رسیدگی شد. پایان در تاریخ 13 بهمن ماه سال 99 رای قضایی صادر شده برای پرونده او در جوانرود بدین توضیح صادر شده است: نسبت به اتهام کوهسار بادفر مبنی بر حفاری و کاوش غیرمجاز برای به دست آوردن اشیای عتیقه طی شماره … مورخ 13/11/99 قرار عدم صلاحیت صادر شد.

پورآرو با ارایه اسناد مختوم شدن پرونده اش در دادگاه جوانرود و تکذیب خبر دستگیری خود که روز گذشته از سوی رییس پلیس پیشگیری ناجا اعلام شده بود به خبرنگاران گفت: پرونده قضایی بنده مختومه شده است و هیچ حکمی در شکایت مرتبط با حفاری و کاوش غیرمجاز برای به دست آوردن اشیای عتیقه برای بنده در دستگاه قضایی صادر نشده است و ماجرا تمام شده است. اما هنوز معین نیست خبرهای مرتبط با دستگیری من با چه انگیزه ای اجرا شده است؟

کوهسار بادفر در تازه ترین گفت وگوی خود با خبرنگاران گفت: بنده هیچ تخلفی مرتکب نشده ام و موضوع تمام شده است. اما از دیروز تمامی رسانه ها از جمله صداوسیما خبر دستگیری بنده را منتشر نموده اند در حالی که این خبر صحت ندارد.

منبع: صدای میراث
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1523

به "پوآرو: دستگیر نشده ام و پرونده ام مختومه است، نمی دانم خبر دستگیری با چه هدفی منتشر می گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "پوآرو: دستگیر نشده ام و پرونده ام مختومه است، نمی دانم خبر دستگیری با چه هدفی منتشر می گردد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوآرو: دستگیر نشده ام و پرونده ام مختومه است، نمی دانم خبر دستگیری با چه هدفی منتشر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید