پلیس شرایط صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان را فراهم کند

رییس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران درباره صدور حکم یکی از شعب دیوان عدالت اداری مبنی بر الزام پلیس راهور به صدور گواهینامه رانندگی موتورسیکلت برای زنان، گفت: گفت: این اقدام خوب و مثبتی است و امیدواریم پلیس و دستگاه های انتظامی شرایط لازم را فراهم و همکاری نمایند.

پلیس شرایط صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان را فراهم کند

زهرا صدراعظم نوری در گفت وگو با ایسنا، گفت: تعداد موتور سواران زن در جامعه ما خیلی نیست اما همان تعدادی که علاقمند هستند باید شرایطی فراهم گردد که گواهینامه اخذ نمایند و براساس قانون و مقررات اقدام نمایند و تخلفی صورت نگیرد.

وی ادامه داد: انشاالله این زنان نیز با رعایت شئونات و ارزش های حاکم بر کشور مبادرت به این کار نمایند و بر اساس ضوابط عمل نمایند. بی تردید اقدام دیوان عدالت اداری بسیار موثر و خوب است و امیدواریم پلیس هم همکاری کند.

این عضو شورای شهر تهران همچنین گفت: من به عنوان یک زن که 50 درصد جمعیت جامعه را تشکیل می دهد از این موضوع استقبال می کنم تا شرایط برابر فراهم گردد. تعداد موتور سواران زن زیاد نیست و نمی تواند ایجاد نگرانی کند ضمن اینکه حتما این افراد با رعایت شئونات و ارزش های حاکم بر جامعه اقدام به این کار خواهند کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 250

به "پلیس شرایط صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان را فراهم کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلیس شرایط صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان را فراهم کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید