وزیر دفاع سوریه: تروریسم در حال فروپاشی است، پیروزی نزدیک است

به گزارش مرد کوچک، فرمانده ارتش سوریه در سالروز تاسیس ارتش این کشور تأکید کرد: به لطف پایداری مردم، رهبری و ارتش سوریه، تروریسم درحال فروپاشی و شکست است و حامیان آن شاهد فروپاشی طرح هایشان هستند.

وزیر دفاع سوریه: تروریسم در حال فروپاشی است، پیروزی نزدیک است

به گزارش مرد کوچک، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه(سانا)، علی عبدالله ایوب، وزیر دفاع و معاون فرمانده کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه به مناسبت هفتاد و پنجمین سالروز تأسیس ارتش کشورش گفت: این عید را به مردم و ارتش و رهبری سوریه تبریک می گویم. به آن هایی که استقلال را رقم زدند و حماسه آزادی را آفریدند.

وی گفت: شهدا و زخمی شدگان قهرمانان واقعی هستند که پایداری کردند و دستاوردها رقم زدند. ما باید حاملان امین پیامی باشیم که شهدایمان به خاطر آن جانشان را دادند و باید تا زمان آزادی کامل خاک سوریه از لوث تروریسم پرچممان برافراشته باشد.

ایوب گفت: ما پایدار می مانیم تا پیروزی محقق شود و گزینه دیگری نداریم. این چیزی است که بشار اسد، رئیس جمهور سوریه بارها آن را تکرار کرده است. جنگ ما علیه تروریسم ادامه دارد تا آن را ریشه کن کنیم. همانطور که بسیاری از مناطق را آزاد کردیم تمام خاکمان را آزاد خواهیم کرد. گزینه دیگری جز پیروزی نداریم. سوریه در جنگ علیه تروریسم الگویی را به جهان ارائه داد و به رغم حمایت نامحدود حامیان تروریسم توانست جلوی تروریست ها بایستد. موعد پیروزی نزدیک است. به لطف پایداری مردم، رهبری و ارتش، تروریسم درحال فروپاشی و شکست است و حامیانش فروپاشی طرح هایشان را می بینند.

ایوب گفت: دفاع از وطن وظیفه مقدسی است. ما می دانیم بهای حفظ حاکمیتمان سنگین است اما آن را می پردازیم. دشمنان سوریه با سیاست محاصره و گرسنه نگه داشتن هرگز نمی توانند به چیزی برسند که در طول سال های جنگ برای رسیدن به آن تلاش کردند. تاریخ ثابت کرده که پیروزی در نهایت از آن مردمی است که به آرمان های خود ایمان دارند و آماده دفاع از آن هستند.

وی گفت: سوریه در مقابله با تروریسم تنها نیست بلکه دوستان و هم پیمانان واقعی دارد و ان شاءالله پیروز خواهد شد.

همچنین به مناسبت هفتاد و پنجمین روز تأسیس ارتش سوریه، فرماندهان مناطق نظامی به نمایندگی از بشار اسد، رئیس جمهور سوریه از قبور شهدا بازدید کردند.

آن ها همچنین با زخمی شدگان در بیمارستان های نظامی دیدار و روز ارتش را به آن ها تبریک گفتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1121

به "وزیر دفاع سوریه: تروریسم در حال فروپاشی است، پیروزی نزدیک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر دفاع سوریه: تروریسم در حال فروپاشی است، پیروزی نزدیک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید