نگاه رئیس جمهور عدالت در تمامی حوزه ها است

به گزارش مرد کوچک، وزیر جهاد کشاورزی گفت: با نگاهی که رئیس جمهور دارد کوشش می کنیم در دولت سیزدهم عدالت در حوزه های مختلف خصوصا در بخش کشاورزی رعایت گردد.

نگاه رئیس جمهور عدالت در تمامی حوزه ها است

به گزارش گروه مالی خبرنگاران جواد ساداتی نژاد که به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان خفر حضور دارد در حاشیه بازدید از طرح توسعه بیمارستان خاتم الانبیا این شهرستان در جمع خبرنگاران توضیح داد: بحث سلامت دغدغه مهمی است؛ مجوز هایی برای تبدیل این بیمارستان 32 تختخوابی به 64 تایی اخذ شده است.

به گفته وی؛ این موضوع در جلسه شورای اداری استان فارس با حضور رئیس جمهور و وزیر بهداشت مطرح می گردد و پس از رایزنی در این خصوص تصمیماتی اتخاذ خواهد شد.

وزیر جهاد کشاورزی ابراز کرد: با توجه به ظرفیت های بسیار خوبی که در شهرستان خفر در حوزه کشاورزی و نیروی انسانی وجود دارد، و با مد نظر قرار دادن اینکه شهرستانی نوپا است، سعی داریم در حوزه زیرساختی به خصوص در بخش کشاورزی کار هایی را انجام دهیم که فرایند رشد و توسعه منطقه ای بهبود یابد.

او با اشاره به مطالبات مردمی در موضوع زیر ساخت های آموزشی خصوصاً مدارس، اظهار کرد: تمامی مسائل احصاء شده به رئیس جمهور محترم گزارش و در شورای اداری استان آنالیز می گردد تا بتوانیم در مورد آن به یک ساماندهی برسیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1818

به "نگاه رئیس جمهور عدالت در تمامی حوزه ها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاه رئیس جمهور عدالت در تمامی حوزه ها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید