مرد همسرکش در انتظار محاکمه

به گزارش مرد کوچک، پرونده مرد جنایتکار که 20 سال پس از قتل پدرش این بار به خاطر سوءظن به همسرش او را به قتل رسانده بود برای رسیدگی به دادگاه کیفری تهران فرستاده شد.

مرد همسرکش در انتظار محاکمه

به گزارش، اوایل تیر سال 97 خبر قتل زنی جوان در خانه اش به پلیس اعلام شد. فرزندان این زن در تحقیقات به پلیس مدعی شدند همسر مادرشان عامل این قتل است. همزمان با دستگیری مرد جوان وی ضمن اعتراف به قتل گفت: مریم چند سال قبل ازدواج نموده و دو فرزند هم داشت.

اما بعد از جدایی از شوهرش با او آشنا شدم و ازدواج کردیم. چند سالی با هم زندگی می کردیم، ولی این اواخر رفتارش تغییر نموده بود و فکر می کردم به من خیانت می نماید. سر همین موضوع با هم اختلاف پیدا کردیم و یک روز که دعوایمان شدت گرفت با چاقو او را کشتم. در حالی که تحقیقات از متهم ادامه داشت کارآگاهان در آنالیز سوابق وی دریافتند این مرد در سال 68 نیز در یک درگیری خانوادگی پدرش را به قتل رسانده بود، اما با رضایت خانواده اش از قصاص رهایی یافته و پس از چند سال نیز از زندان آزاد شده بود.

بدین ترتیب بازپرس پرونده وی را برای انجام آزمایش های روانی به پزشکی قانونی فرستاد. چندی بعد کارشناسان اعلام کردند که وی دچار بیماری روانی است، اما شدت بیماری در حدی نیست که رافع مسئولیت کیفری از متهم باشد. بدین ترتیب پرونده با صدور کیفرخواست مبنی بر قتل عمد و با درخواست قصاص اولیای دم برای وی به دادگاه کیفری فرستاده شد تا محاکمه گردد.

منبع:خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 521

به "مرد همسرکش در انتظار محاکمه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرد همسرکش در انتظار محاکمه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید