شفقت: وزارت کشور مسئولانه مطالبات و خواسته های مردم را دنبال می نماید

به گزارش مرد کوچک، تهران (پانا) - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور در نشست آموزش سامانه ارتباطی مردم با وزیر کشور، گفت وزارت کشور مسئولانه مطالبات و خواسته های مردم را دنبال می نماید.

شفقت: وزارت کشور مسئولانه مطالبات و خواسته های مردم را دنبال می نماید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، ابوطالب شفقت در نشست آموزش سامانه ارتباطی مردم با وزیر کشور به وسیله سامانه پیغامکی (سپام) در جلسه هماهنگی با حضور نمایندگان معاونت ها، مراکز و ادارات کل حضور یافت.

شفقت خطاب به کاربران این سامانه بیان داشت: وزارت کشور با بقیه وزارتخانه های تخصصی فرق دارد و براساس همین تفاوت، مراجعه نمایندگان و پیغامک دهندگان این وزارتخانه هم متفاوت هستند.

وی ادامه داد: مردم وزیر کشور را در منطقه خودشان استاندار، فرماندار و بخشدار می دانند باید این را در نظر داشت که شأن وزارت کشور شأنی غیر از وزارتخانه های تخصصی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور گفت: مطالبات و پیغام های مردم برای وزارت کشور از هر نوعی است، مانند وام و اشتغال و سایر مطالبات، به این خاطر است که مردم می دانند که استاندار و فرماندار زیر نظر وزارت کشور فعالیت می نمایند.

شفقت اضافه کرد: شأن و جایگاه وزارت کشور به گونه است که مردم به عنوان این که وزارت کشور را مسوول می دانند مراجعه می نمایند بنابراین وزارت کشور مسوول این سامانه است، هنر ما این است که از ظرفیت، دانش، تکنولوژی و دانایی به برترین شکل استفاده و سازماندهی کنیم که پاسخ به مردم به ساده ترین، صحیح ترین و کارآمدترین شکل انجام گردد.

وی ادامه داد: طبعاً در این راستا هم با تشکر و هم با انتقاد مردم روبه رو می شویم و باید هر دو را نعمت تلقی کنیم.

وی بعلاوه خطاب به کاربران سامانه ادامه داد: بخش فنی هم یاری نمایند که این سامانه ها تقویت شوند اشکالات و ایرادات برطرف گردد و هر چقدر که می توانیم این سامانه را ساده و روان گردد و سرعت عمل بالا رود. ارتباطات شما پاسخ دادن شما، فعالیت شما، ارتباط با مرکز بازرسی و ارتباط با دفتر فنی یاری می نماید که سرعت و دقت بالا رود.

شفقت گفت: وزارت کشور یک کار اجرایی و یک کار حکومتی دارد و به هیچ عنوان از این مسئولیت ها شانه خالی نمی نماید و با دقت تمام و آغوش باز این مسئولیت ها را می پذیرد و انجام می دهد.

سامانه پیغامکی (سپام) با هدف تکریم ارباب رجوع، ارتباط آحاد مردم با وزیر کشور طراحی شده و تمام واحدهای ستادی و استانداریها و فرمانداری ها دسترسی های لازم را به منظور پیگیری مطالبات مردم خواهند داشت.

سامانه پیغامکی سپام به عنوان یک درگاه آسان ارتباطی از ظرفیت فنی ارسال پیغامک استفاده می نماید و دسترسی آن برای مردم به نحو ساده ای طراحی شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 دی 1400 بروزرسانی: 22 دی 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1898

به "شفقت: وزارت کشور مسئولانه مطالبات و خواسته های مردم را دنبال می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفقت: وزارت کشور مسئولانه مطالبات و خواسته های مردم را دنبال می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید