خبرنگاران 90 درصد فعالیت های بهزیستی آذربایجان شرقی مجازی انجام می شود

به گزارش مرد کوچک، تبریز- خبرنگاران- مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: بیش از 90 درصد فعالیت های بهزیستی به صورت مجازی و از طریق سامانه اینترنتی انجام می شود.

خبرنگاران 90 درصد فعالیت های بهزیستی آذربایجان شرقی مجازی انجام می شود

فرگل صحاف روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه 11 سامانه ثبت و ارائه خدمت وجود دارد، افزود: این سامانه ها و اقدامات و نوع پوشش دهی افراد تحت پوشش شهرستانی مدام در حال ارزیابی است.

وی اظهار کرد: 75 هزار نفر تحت پوشش بهزیستی استان، مستمری بگیر بوده و یا از خدمات غیرمستمری بهزیستی بهره مند هستند، که با توجه به تعداد بالای این افراد، باید کمک به اقشار نیازمند تداوم داشته باشد.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با اشاره به پرداخت متمرکز مستمری ها، اظهار کرد: پرداخت های متمرکز در راستای شفاف سازی انجام و باعث می شود تا با ثبت آمارها، مانع از هدررفت منابع شویم.

وی ادامه داد: تهیه بانک اطلاعاتی نیروهای داوطلب بهزیستی نیز در دست اجرا است و این امر به منظور آینده نگری و مقابله با بحران های احتمالی انجام می شود.

صحاف افزود: هر سازمانی در راستای برنامه ریزی و نظم بخشی به بهبود ساختار و ارتقای بهره وری منابع، اهمیت به سزایی به آمار و اطلاعات دقیق و به هنگام مبتنی بر روش های علمی می دهد.

وی ادامه داد: آمار و برنامه ریزی درست، صحیح و دقیق، امکانات موجود را در راستا توسعه پایدار رهنمون خواهد کرد.

صحاف در مورد شرایط سلامت افراد در مراکز نگه داری بهزیستی نیز گفت: با توجه به این که قشر آسیب دیده جامعه در مراکز نگه داری سکونت دارند، سهمیه بهداشت در مورد واکسن آنفلوانزا برای 75 درصد این افراد تهیه و تزریق شده و برای باقی افراد نیز در حال اقدام است.

منبع: ایرنا
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1244

به "خبرنگاران 90 درصد فعالیت های بهزیستی آذربایجان شرقی مجازی انجام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 90 درصد فعالیت های بهزیستی آذربایجان شرقی مجازی انجام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید