تشریح 10 بند وظایف سازمان توسعه تجارت ایران

به گزارش مرد کوچک، زادبوم ضمن تشریح 10 بند وظایف سازمان توسعه تجارت ایران که از سوی قائم مقام وزیر در امور بازرگانی ابلاغ شده است، خواهان تجمیع سیاست های تجارت خارجی کشور و پرهیز از موازی کاری در این حوزه شد.

تشریح 10 بند وظایف سازمان توسعه تجارت ایران

به گزارش ، به نقل از شاتا، حمید زادبوم رئیس سازمان توسعه تجارت با تأکید بر مأموریت های سازمان اظهار کرد: در جنگ مالی امروز باید با تبدیل تهدید ها به فرصت ها، سیاست های تجاری و مالی را اصلاح کنیم و بستر ارتقای سیاست های خارجی را فراهم آوریم.

آنلاین شدن فعالیت های صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی

او با تأکید بر توان تخصصی و نیروی انسانی متعهد در سازمان توسعه تجارت ایران، اضافه کرد: این سازمان نقش حیاتی در سیاست گذاری تجارت خارجی کشور دارد، بنابراین، با همدلی و انسجام داخلی، فراوری محتوای متناسب با احتیاج روز تجارت خارجی، رعایت نظم و انظباط داخلی در امور سازمان و قانون مداری انتظار می رود مدیران و دیگر کارکنان سازمان با شجاعت، صادرات کشور را در جهت توسعه واقعی همراهی نمایند.

زادبوم ضمن تشریح 10 بند وظایف سازمان توسعه تجارت ایران که از سوی قائم مقام وزیر در امور بازرگانی ابلاغ شده است، خواهان تجمیع سیاست های تجارت خارجی کشور و پرهیز از موازی کاری در این حوزه شد و گفت: به باور من، سکان تجارت خارجی کشور کاملا باید در دست کارشناسان متخصص و خبره این حوزه باشد تا بتوانیم شاهد نتایج مورد انتظار باشیم.

لازم به ذکر است، راه اندازی ستاد (کارگروه) توسعه صادرات متناظر با شورای عالی صادرات غیر نفتی، حفظ صندلی سازمان و اشراف سیاست گذاری بر شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی و دفتر مقررات صادرات و واردات، پیشتازی در عرصه خدمت رسانی به صادرنمایندگان و تجار و تنوع بخشی صادرات در سطح کالا، بازار و بنگاه های صادراتی بخشی از مهم ترین برنامه های سازمان توسعه تجارت ایران است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 17 مهر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 329

به "تشریح 10 بند وظایف سازمان توسعه تجارت ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح 10 بند وظایف سازمان توسعه تجارت ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید