کاوه: نفهمیدم با امیرمحمد یزدانی هستم یا پیمان بیابانی!، کادرفنی در خصوص رضا یزدانی و هادی تصمیم می گیرد

به گزارش مرد کوچک، مدیر تیم های ملی کشتی آزاد گفت که کادر فنی تصمیم نهایی را درباره رضا یزدانی و پرویز هادی خواهد گرفت.

کاوه: نفهمیدم با امیرمحمد یزدانی هستم یا پیمان بیابانی!، کادرفنی در خصوص رضا یزدانی و هادی تصمیم می گیرد

محسن کاوه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مرد کوچک در مورد مصدومیت جدید رضا یزدانی و تکلیف ملی پوش وزن 97 کیلوگرم گفت: اجازه بدهید در این خصوص کادرفنی تیم ملی تصمیم بگیرد. آنها جلسه ای ظرف امروز و فردا خواهند داشت و حتما ترکیب تیم اعزامی به جهانی معین خواهد شد چرا که نمی خواهیم درخصوص بحث ثبت نام کشتی گیران در اتحادیه جهانی، مسئله ای پیش بیاید.

وی در مورد مبارزه انتخابی روز آدینه امیرمحمد یزدانی و پیمان بیابانی توضیح داد: هر دو کشتی گیر جزو نفرات جوان و آینده دار ما هستند. در این انتخابی امیرمحمد یزدانی خیلی بهتر بود و از لحاظ روحی و روانی هم تمام کارهایی که برای برنده شدن لازم بود را انجام داد و توانست در هر دو مبارزه پیروز گردد. امیدوارم بعد از اینکه کادرفنی تیم ملی لیست اعزامی به جهانی را اعلام نمود، مسابقات قزاقستان آغازی باشد برای او در کشتی جهان که بدرخشد.

کاوه در مورد وضعیت جسمانی پرویز هادی گفت: در این خصوص کادرفنی تیم ملی تصمیم گیری خواهد نمود. جلسه مهمی در پیش است که تمام جوانب در آن مورد آنالیز قرار خواهد گرفت.

مدیر تیم های ملی کشتی آزاد در مورد اینکه گفته می گردد پیمان بیابانی شاگرد او بوده و به همین دلیل محسن کاوه به دنبال حضور او در مسابقات جهانی قزاقستان بوده است، تاکید نمود: این حرف ها خیلی جالب است. از زمانی که امیرمحمد یزدانی به لیست جوانان اضافه شد، این حرف ها را مطرح کردند. من هیچ وقت و تحت هیچ شرایطی عدالت را زیر پا نمی گذارم. برای من عکس یک پیج اینستاگرامی را فرستاده اند که مدعی شده من حق پیمان بیابانی را پایمال نموده ام. بالاخره نفهمیدم که من با بیابانی هستم یا یزدانی. پیمان بیابانی قبل از اینکه من بیایم به آسیایی رفته بود. این حرف ها بی انصافی است. در درجه اول باید بگویم که من در موارد فنی هیچ گونه دخالتی نمی کنم. تا جایی که امکان داشته باشد ترجیح می دهم کادرفنی تیم های ملی در مورد کشتی گیران تصمیم بگیرند، هر چند با توجه به تعریف مسئولیت مدیر تیم های ملی، می توانم در کار دخالت کنم.

وی با اشاره به روابط خوبش با مازندرانی ها اضافه نمود: علاوه بر اصغر ثمربخش رئیس هیئت کشتی مازندران، دوستان زیادی در این استان دارم و به جرات، بیشترین طرفداران من در کشتی، مازندرانی ها هستند. از طرفی آنهایی که این نقدها را مطرح می نمایند هیچ وقت از جانب من نمی توانند منافعی داشته باشند، من آدمی نیستم که کارت هدیه بدهم. کادرفنی تیم ملی خودش در مورد پیمان بیابانی و امیرمحمد یزدانی تصمیم گرفت. اتفاقا دوستان خبرنگار هم شاهد بودند که در انتخابی روز گذشته (آدینه) هیچ دخالتی در بحث فنی نداشتم و اصلا نزدیک تشک و کادرفنی نبودم. طرف دیگر سالن نشستم که بحثی پیش نیاید.

کاوه در مورد اینکه چرا با وجود برد امیرمحمد یزدانی و اینکه قبلا گفته شده بود در وزن 65 کیلوگرم یک کشتی برگزار می گردد اما کار به مبارزه دوم کشیده شد، به مرد کوچک گفت: این نظر کادرفنی تیم ملی بود و به من ربطی نداشت، هر چند به لحاظ قانونی می توانستم نظر بدهم اما خودم را کنار کشیدم که شائبه ای پیش نیاید. متاسفانه در فضای مجازی چیزهایی عنوان می گردد که صحت ندارد. چندی پیش می گفتند نظر من روی رضا یزدانی نیست، در حالی که صراحتا گفته بودم به نظر من او باید به تورنمنت برود و اصلا بحث دیگری نبود. اتفاقا ما از قبل هیچ مسئله ای با هم نداشتیم و همواره رابطه مان صمیمانه بوده، اما نمی دانم یک عده دنبال چه چیزی هستند.

سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد اعلام نمود: حقیقت این است که کشتی ما بیشتر به همدلی احتیاج دارد. نمی خواهم از گذشته ها حرف بزنم، اما حال کشتی ما خوب نیست و معضلات زیادی داریم. اخیرا مسابقه نونهالان بوده، بچه ها گزارش داده اند که یک کشتی گیر نونهال 4 کیلو وزن کم نموده است، معلوم است که با چنین کاری آینده کشتی ما به خطر می افتد. باید عیب ها را در سطح پایه رفع کنیم تا در بزرگسالان بازدهی داشته باشیم. نزدیک مسابقات جهانی هستیم و نمی خواهم حرف های منفی بزنیم، ولی خیلی باید کار کنیم. وظیفه ما است که از پشتوانه ها حمایت کنیم. این چرخه باید ادامه داشته باشد تا در 3-4 سال آینده نتیجه بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مهر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 341

به "کاوه: نفهمیدم با امیرمحمد یزدانی هستم یا پیمان بیابانی!، کادرفنی در خصوص رضا یزدانی و هادی تصمیم می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاوه: نفهمیدم با امیرمحمد یزدانی هستم یا پیمان بیابانی!، کادرفنی در خصوص رضا یزدانی و هادی تصمیم می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید