کانادایی ها پاسخ دادند: پس از بازگشایی مالی،چقدر طول می کشد تا زندگی به حالت عادی بازگردد؟

به گزارش مرد کوچک، یادتان می آید وقتی فیلمی را انتخاب می کردید و به سینما می رفتید؟ بلیط هواپیمابرای مقصد مورد علاقه تان رزرو می کردید یا برای تماشای یک کنسرت و مسابقه ورزشی مهم بلیط می خریدید؟

کانادایی ها پاسخ دادند: پس از بازگشایی مالی،چقدر طول می کشد تا زندگی به حالت عادی بازگردد؟

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای توریستی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

حالا با همه گیر شدن ویروس کرونا و خانه نشینی اجباری همه اینها بدل به خاطرات شده و روزها همه شبیه به هم و بازگشایی اقتصادی از این هفته در بیشتر استانها تازه آغاز فرایندی برای بازگشت به این خاطرات خوش است.

با وجود ابراز امیدواری مقامات دولتی ، کانادایی ها تصور می نمایند شرایط براحتی و به سرعت به قبل برنمی گردد و برای آن موقع بندی قائل شده اند.

موسسه انگس رید اخیرا نظرسنجی در این رابطه انجام داده که طی آن 68 درصد کانادایی ها نگاه خوش بینانه ای ندارند و بازگشت به شرایط عادی را دست کم نیازمند گذشت شش ماه می دانند. این در حالی است که در ماه مارچ تنها 30 درصد کانادایی ها این نظر را داشتند ولی در ماه آوریل 43 درصد چنین نظری پیدا کردند و حالا د رماه می بیش از دو سوم کانادایی ها چنین باوری دارند.

اما زمانی که درباره بزرگترین نگرانی آنها در این شش ماه سوال شد ، 79 درصد نگران بیمار شدن خود ویا یکی از اعضای خانواده شان بودند و 59 درصد هم ضررهای اقتصادی و درآمد کمتر را نگرانی اصلی شان دانستند.

از بین افراد نظرسنجی شده همچنین 13 درصد در یکی از سه ماه گذشته کرایه خانه را کامل پرداخت نکرده اند و 16 درصد هم قادر به خرید محصولات غذایی با کیفیت سابق نبودند.

در خصوص فرایند بازگشایی و بیزینس هایی که باید در اولویت برای آغاز مجدد فعالیت قرار بگیرند و هم نظرات مختلف بود. 71 درصد معتقدند هنوز خیلی زود است که مدارس باز گردد. تقریبا همین میزان(69 درصد) هم بر این باور هستند که مکانهای مذهبی نباید بازگشایی شوند و 73 درصد هم مخالف بازگشایی سالنهای ورزشی در ماه جاری هستند.

منبع: ایرونی ها
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1145

به "کانادایی ها پاسخ دادند: پس از بازگشایی مالی،چقدر طول می کشد تا زندگی به حالت عادی بازگردد؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "کانادایی ها پاسخ دادند: پس از بازگشایی مالی،چقدر طول می کشد تا زندگی به حالت عادی بازگردد؟" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانادایی ها پاسخ دادند: پس از بازگشایی مالی،چقدر طول می کشد تا زندگی به حالت عادی بازگردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید