صادقی: پدیده انگیزه زیادی داشت، دایی که رفت، دشتی هم رفت

به گزارش مرد کوچک، سرمربی تیم فوتبال سایپا که در نخستین تجربه کاری اش شکست را برابر پدیده پذیرا شد گفت: حریف سهمیه آسیا می خواست و شرایطش بهتر از ما بود.

صادقی: پدیده انگیزه زیادی داشت، دایی که رفت، دشتی هم رفت

به گزارش مرد کوچک، ابراهیم صادقی بعد از شکست یک بر صفر سایپا برابر پدیده در اولین تجربه سرمربیگری او، به تشکر از مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه پرداخت و گفت: بازی خوبی انجام دادیم. پدیده برای کسب سهمیه آسیا انگیزه خوبی داشت و شرایطش بهتر از ما بود. به نظرم در نیمه اول خیلی خوب آن ها را کنترل کردیم و روی ضد حملات چند موقعیت داشتیم. در نیمه دوم بازیکنان ما در تعویض، یار خودشان را گم کردند و شاکری که به طور تعویضی وارد زمین شده بود، گل زد.

وی ادامه داد: در مجموع بازی خوبی بود. از عملکرد تیمم راضی هستم. بازیکنان با تمام وجود بازی کردند و نکات لازم را تا حدودی انجام دادند و در یک لحظه تمرکزشان را از دست دادند و بازی را باختیم.

سرمربی سایپا درباره اظهارات علی دایی مبنی بر اینکه قبل از بازی با ذوب آهن با او صحبت نموده بود، گفت: بعد از بازی با ذوب آهن گفتند شایعاتی به وجود آمده است. به او گفتم این موضوع تقصیر من نیست و کسی با من صحبت ننموده است. به او گفتم مطئن باش اگر با من صحبت نمایند تو به عنوان اولین نفر در جریان قرار می گیری. من هم همین کار را کردم. با او تماس گرفتم اما او ابتدا جواب نداد ولی چند دقیقه بعد تماس گرفت. نمی دانم کنار گذاشتنش چه زمانی رسانه ای شد. من با او صحبت کردم و او هم چند توصیه به من کرد. با چند تن از بزرگان فوتبال مشورت کردم. در سه، چهار ساعت تصمیم سختی گرفتم. 19 سال در سایپا بازی کردم و 12 سال کاپیتان بودم. تمام هزینه های مربیگری من را سایپا داد.

صادقی یادآور شد: من از طبقه متوسط جامعه هستم و زندگی خودم را با پولی که از سایپا گرفتم، جمع کردم. خیلی فکر کردم و با خود علی دایی هم حرف زدم. او هم در مصاحبه خودش این صحبت ها را انجام داد و روی خوش نشان داد.

او در واکنش به این سوال که آیا تداوم سرمربی گری او در فصل آینده منوط به نتایجی است که در این فصل می گیرد، گفت: در این مورد مدیریت و سخنگوی باشگاه صحبت کردند ولی اگر برنامه ها را ببینید، واضح و روشن درباره آینده صحبت کردند.

سرمربی سایپا درباره اینکه آیا در فصل آینده تیم پرقدرتی را آماده می نماید یا به استفاده از جوانان بسنده خواهد نمود، گفت: چیزی که می توانم قول بدهم این است که با تمام قدرت کار می کنم تا تیم خوب و قدرتمندی داشته باشیم. تیمی را ببندیم که با تمام وجود بازی کند. کسی نمی تواند برای رتبه مشخصی قول بدهد. همه تیم های ایران برای کسب سهمیه آسیا آماده می شوند. غیر از این نیست. چیزی که من به مدیریت قول دادم این است که سالم کار کنم و افراد سالم و قدرتمند را کنارم داشته باشم تا تیم خوب و باشخصیتی داشته باشیم.

وی درباره دریافتی بازیکنان سایپا از قراردادهای سال جاری اظهار کرد: چیزی که تا الان گرفتیم 70 درصد از رقم قرارداد بوده که 10 درصد آن دیروز پرداخت شد.

او درباره غیبت علی دشتی در این دیدار هم گفت: بعد از رفتن آقای دایی از تیم، علی دشتی از تیم رفت. من هم گفتم اگر کسی چنین احساسی دارد می تواند برود. ما بازیکنانی می خواهیم که با تمام قوت در اختیار تیم ما باشند. او این موضوع را به من و مدیریت گفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 192

به "صادقی: پدیده انگیزه زیادی داشت، دایی که رفت، دشتی هم رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقی: پدیده انگیزه زیادی داشت، دایی که رفت، دشتی هم رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید