سان فرانسیسکو، مقصد تازه شرکت هواپیمایی هنگ کنگ

به گزارش مرد کوچک، شرکت هواپیمایی هنگ کنگ، رسیدن اولین هواپیمای A350 خود به سان فرانسیسکو را جشن گرفته است. برای جزئیات بیشتر این خبر در این مقاله بخوانید.

سان فرانسیسکو، مقصد تازه شرکت هواپیمایی هنگ کنگ

اولین پرواز شرکت هواپیمایی هنگ کنگ با هواپیمای A350 به مقصد سان فرانسیسکو انجام شد.

شهر خلیجی سانفرانسیسکو تبدیل به سومین مقصد پرواز این ایرلاین، پس از خدمات موفقیت آمیز پرواز به ونکوور و لس آنجلس در سال 2017، در آمریکای شمالی شده است.

پرواز شماره HX060، هنگ کنگ را در ساعت 13:03 ترک کرد و در ساعت 10:23 به وقت محلی در فرودگاه بین المللی سان فرانسیسکو به زمین نشست.

پس از برگزاری جشن در گیت پرواز با میزبانی شرکت هواپیمایی هنگ کنگ، پرواز HX061، در ساعات ظهرگاهی، سان فرانسیسکو را ترک کرد تا در عصرگاه روز دوشنبه بر طبق برنامه به شهر هنگ کنگ برگردد.

جام جهانی فیفا

بعلاوه، امروز، شرکت هواپیمایی هنگ کنگ بیان کرد که به زودی سرویس پرواز سه بار در هفته به صورت فصلی برای جام جهانی 2018 بین مسکو و هنگ کنگ، برقرار خواهد نمود.

در زمان برگزاری جام جهانی 2018 در کشور روسیه در این تابستان، این پروازها در بین تاریخ های 18ام می تا 27ام اکتبر، در این خط، برقرار خواهند بود.

این سرویس نو، برای مسافران، پیشنهادات گزینه های اضافی پرواز به مسکو و بعلاوه راحتی بیشتر و منعطف تر در حین پرواز، خواهد داشت.

شرکت هواپیمایی هنگ کنگ، از هواپیمای ایرباس A330 یا A300 در جهت نو بین فرودگاه بین المللی هنگ کنگ و فرودگاه بین المللی ونوکووا مسکو، استفاده خواهد نمود.

این هواپیمای بزرگ با دو کلاس مسافربری، شامل 32 جایگاه بیزینس کلاس و 260 جایگاه اکونومی کلاس است.

منبع: کجارو / breakingtravelnews.com
انتشار: 29 بهمن 1400 بروزرسانی: 29 بهمن 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1939

به "سان فرانسیسکو، مقصد تازه شرکت هواپیمایی هنگ کنگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سان فرانسیسکو، مقصد تازه شرکت هواپیمایی هنگ کنگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید