سامانه جامع بازرگانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای راه اندازی شد

به گزارش مرد کوچک، تهران (پانا) - سامانه جامع بازرگانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای (TIS)با کوشش کارشناسان دفتر امور سرمایه گذاری و نظارت و بهره برداری و دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان، به بهره برداری رسید.

سامانه جامع بازرگانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای راه اندازی شد

به گزارش وزارت راه و شهرسازی، حمیدرضا شهرکی ثانوی مدیرکل دفترامور سرمایه گذاری و نظارت بر بهره برداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت : به منظور مدیریت اطلاعات بخش بازرگانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، این سامانه طی یک فرآیند 9 ماهه و جلسات متعدد کارشناسی طراحی و به بهره برداری رسید.

وی اضافه نمود: این سامانه یک سیستم پشتیبانی تصمیم گیری (DSS)، محسوب می گردد و قادر به مدیریت قراردادهای بهره برداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در حوزه بازرگانی است. همچنین اطلاعات کلیه اموال این سازمان در بخش بازرگانی شامل تابلوهای تبلیغاتی، پل های عابر پیاده، پایانه های بار دولتی، کاربری های خارج از پایانه، غرف حمل و نقلی ، تجاری و غیره ، جمع آوری و مدیریت می گردد.

شهرکی گفت: تهیه نقشه های GIS از اموال و پراکندگی آنها در سطح کشور، تهیه گزارش ها و داشبوردهای مدیریتی و راهبردی از اطلاعات قراردادها و اموال از نقاط قوت این سامانه است .

مدیرکل دفتر امور سرمایه گذاری و نظارت بر بهره برداری در ادامه گفت: مقرر است در فاز دوم با تهیه اپلیکیشن موبایلی مبتنی بر اندروید و با استفاده از پروتکل های Gtoz-Gtoc خدمات متنوعی به سرمایه گذاران و متقاضیان سرمایه گذاری در بخش های مختلف حوزه بازرگانی ارائه و همچنین اطلاع رسانی های متعددی به شهروندان ذینفع در این حوزه انجام گردد.

وی یادآور شد : پیاده سازی فاز اول این سامانه شامل ورود اطلاعات پایه اموال سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با همکاری کارشناسان بازرگانی ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های سراسر کشور ، انجام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، لازم به ذکر است سامانه به وسیله نشانی tis.rmto.ir قابل استفاده و بهره برداری است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 تیر 1400 بروزرسانی: 11 تیر 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1654

به "سامانه جامع بازرگانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه جامع بازرگانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید