ساعت اجرای طرح شبانه ساعت 21 تا 3 بامداد تغییر نمی کند خبرنگاران

به گزارش مرد کوچک، استاندار تهران با اشاره به اینکه ساعات اجرای طرح ممنوعیت تردد شبانه در پایتخت تغییر نمی کند، گفت: اجرای این طرح از ساعت 21 تا 3 بامداد ادامه دارد.

ساعت اجرای طرح شبانه ساعت 21 تا 3 بامداد تغییر نمی کند خبرنگاران

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در حاشیه افتتاح دو ایستگاه متروی دولاب و میدان قیام در جمع خبرنگاران درباره 3 درخواست حسن روحانی از شهرداری تهران گفت: موضوع برطرف بوی نامطبوع تهران یکی از مطالبات از شهرداری پایتخت است که اقداماتی جهت برطرف این مشکل تا به امروز انجام گرفته است.

وی اضافه کرد: بوی نامطبوع چندین کانون دارد که یکی از آن ها دام گستر ها و دیگری تصفیه خانه های شهر های پیرامونی است که با اعتبارات تصویب شده طبق آنالیز کارشناسان محیط زیست 55 درصد بوی نامطبوع پایتخت کمتر شده است.

وی درباره درخواست دیگر روحانی در خصوص بچه ها کار گفت: جلسات مختلفی در این زمینه برگزار گردیده، از جمله روز گذشته که جلسه ای با مدیرکل اتباع، شهرداری و بهزیستی تهران برگزار گردید.

وی اضافه کرد: جمع آوری بچه ها کار از شهریور شروع شده و تا به امروز 650 نفر از این بچه ها در مراکزی که شهرداری فضای آن را آماده نموده و بهزیستی بستر اشتغال ایجاد نموده است، پذیرش شده اند.

بندپی گفت: اکنون 600 نفر از این افراد آزاد و 50 نفر هنوز در مراکز هستند. همچنین 80 درصد بچه ها کار، اتباع خارجی و بقیه هم وطنانمان هستند که براساس آئین نامه ها اقدامات لازم جهت ساماندهی این افراد انجام گرفته است.

وی بیان داشت: درخواست دیگر روحانی از حناچی در خصوص ساماندهی ارتفاع ساخت و ساز بوده است که اقدامات خوبی توسط شهرداری انجام گرفته و نظم و انضباط درون شهر را به لحاظ ساخت و ساز ها شاهد هستیم.

وی درباره اجرای محدودیت های تردد شبانه گفت: این محدودیت ها همچنان اعمال خواهد شد و از شهروندان درخواست همکاری در این زمینه داریم. ساعات طرح تغییر نمی کند و از ساعت 21 تا 3 صبح اجرای آن ادامه دارد.

وی با بیان اینکه تهران 12 میلیون جمعیت روزانه دارد و در آستانه نوروز به شلوغی خیابان ها اضافه نموده شده است، یادآور شد: شهروندان باید در رعایت پروتکل ها دقت نمایند. همکاری مردم در اجرای طرح منع تردد شبانه کمرنگ شده و همکاری شهروندان تا بهتر شدن اوضاع تهران به لحاظ کرونا ضروری است.

وی در خصوص تأمین کالا های اساسی شب عید گفت: ستاد تنظیم بازار یک روز در میان جلساتی را برگزار نموده و به شدت این موضوع مدنظر قرار گرفته است. وزیر جهاد کشاورزی نیز در میادین مربوطه حضور یافته و نظارت بر نرخ اقلام و توزیع آن وجود دارد و کمبودی در انبار ها نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1483

به "ساعت اجرای طرح شبانه ساعت 21 تا 3 بامداد تغییر نمی کند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت اجرای طرح شبانه ساعت 21 تا 3 بامداد تغییر نمی کند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید