رضایی: بازی فردا با نساجی حساسیت زیادی دارد، حریف را بررسی نموده ایم

به گزارش مرد کوچک، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت که ملاقات فردا با نساجی مازندران با توجه به شرایط جدول فوق العاده حساس است.

رضایی: بازی فردا با نساجی حساسیت زیادی دارد، حریف را بررسی نموده ایم

به گزارش خبرنگاران، رحمان رضایی در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل نساجی مازندران در هفته سیزدهم لیگ برتر اظهارداشت: درگذشت دوست عزیز و دوست داشتنی ام مهرداد میناوند را به فوتبالیست ها و همه کسانی با او بازی نموده بودند و همچنین جامعه ورزش و خانواده اش تسلیت می گویم. بازی فردا فوق العاده حساس و دشواری است، ملاقاتی است که برای هر دو تیم از حساسیت بالایی از نظر نتیجه و شرایط مان در جدول برخوردار است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی اضافه نمود: بعد از هفته ها که فرصت کمی برای آماده سازی داشتیم، برای این بازی نزدیک به 10 روز فرصت داشتیم. امیدوارم بازی خیلی خوبی انجام دهیم و بتوانیم طرفداران ذوب آهن که این هفته سنگ تمام گذاشتند و به بازیکنان قوت قلب دادند، مسرور کنیم. امیدوارم بازیکنان با دست پر برگردند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در رابطه با شناختنش از نساجی گفت: سبک فوتبال نساجی کاملا تعیین است، چه زمانی که در لیگ دسته اول بود و الان چند سالی است در لیگ برتر حضور دارد، به جنگندگی و دوندگی بالا زبانزد است و طرفداران خیلی خوبی دارد و عاشق تیم شان است. با توجه به اینکه خودم بچه این استان هستم، بررسی خوبی از نساجی داشتیم. نساجی در فصل قبل موقعیت بهتری داشت، الان هم چه با مربی قبلی و چه الان خصوصیات جنگندگی خودشان را دارند. ما هم خوب آماده شدیم و حریف را بررسی نموده ایم و در مجموع امیدوارم بازی باشد که با نتیجه خوبی به انتها برسد.

رضایی در انتها گفت: امیدوارم به چیزی که طرفداران ذوب آهن و تمام کسانی که در کارخانه ذوب آهن هستند، برسیم و آنها را مسرور کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1435

به "رضایی: بازی فردا با نساجی حساسیت زیادی دارد، حریف را بررسی نموده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: بازی فردا با نساجی حساسیت زیادی دارد، حریف را بررسی نموده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید