جدیدترین اختلاف ستاره پرسپولیس با باشگاه

به گزارش مرد کوچک، عیسی آل کثیر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که مدت هاست به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی نمی تواند تیمش را همراهی کند، انتها پس از کش وقوس های فراوان حاضر شد تا پای مصدوم خود را به تیغ جراحان بسپارد. در همین زمینه نیز هفته گذشته اعلام شد این بازیکن برای عمل جراحی در روزهای آینده به کشور قطر سفر خواهد کرد تا هر چه زودتر دوران نقاهت خود را سپری کند.

جدیدترین اختلاف ستاره پرسپولیس با باشگاه

عمل جراحی آل کثیر در کشور قطر چیزی حدود 400 میلیون تومان برای او هزینه خواهد داشت که این بازیکن به همین دلیل از باشگاه پرسپولیس درخواست دریافت این مبلغ را کرده است تا بتواند طی روزهای آینده برای عمل جراحی راهی کمپ اسپایر قطر شود. موضوعی که تا به امروز پاسخی نداشته و ظاهراً آل کثیر همچنان از باشگاه پرسپولیس پیگیر دریافت این مبلغ و سپس سفر به کشور قطر است.

آل کثیر که با وجود تشخیص پزشکان پرسپولیس مبنی بر پارگی رباط صلیبی، طی ماه های گذشته حاضر به عمل جراحی نشده بود و با تصمیم شخصی تمرینات انفرادی اش را دنبال می کرد، ظاهراً با پزشکان این باشگاه نیز در ارتباط نیست و شخصاً امور مربوط به مصدومیتش را پیگیری می کند. پیگیری های ما نشان می دهد باشگاه پرسپولیس حاضر نیست این پول را به مهاجم مصدوم تیمش بدهد و مدیران پرسپولیس ترجیح می دهند تا عیسی در همین ایران عمل جراحی را انجام دهد. باشگاه پرسپولیس معتقد است وقتی در ایران پزشکان متخصص زیادی حضور دارند، چه نیازی است تا آل کثیر بخواهد در کشوری دیگر عمل کند و هزینه زیادی را در این اوضاع بد اقتصادی به باشگاه تحمیل کند. در این زمینه به نظر می رسد کاملا حق با باشگاه پرسپولیس است و آل کثیر مثل خیلی از بازیکنان دیگر می تواند در ایران کارهای مربط به مصدومیتش را انجام دهد و زیر نظر بهترین پزشکان جراحی کند. در این صورت آل کثیر دو راه بیشتر ندارد. اول اینکه با هزینه شخصی راهی قطر و کمپ اسپایر شود و در آنجا جراحی کند و دوم اینکه به خواسته باشگاه تن دهد و در ایران زانوی خود را جراحی کند. مصدومیت آل کثیر به یک مشکل بزرگ برای پرسپولیس تبدیل شده و همین مصدومیت تا به حال حواشی مختلفی را برای پرسپولیس به وجود آورده است.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 5 تیر 1401 بروزرسانی: 5 تیر 1401 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 2051

به "جدیدترین اختلاف ستاره پرسپولیس با باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین اختلاف ستاره پرسپولیس با باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید