توالت های هوشمند با قابلیت تشخیص بیماری

در همین حال، تجزیه و تحلیل ادرار می تواند بیماری های کلیوی، بیماری کبد و دیابت را در مراحل اولیه نشان دهد. تجزیه و تحلیل غلظت این ترکیبات شیمیایی می تواند به مشخص اینکه آیا بیماری خطرناکی یک فرد را تهدید می کند یا خیر کمک کند.

توالت های هوشمند با قابلیت تشخیص بیماری

توالت هایی که در آینده قرار است به بازار عرضه شوند، بسیار هوشمند خواهند بود.

توالت هایی که در آینده قرار است به بازار عرضه شوند، بسیار هوشمند خواهند بود بطوریکه قادر به تجزیه و تحلیل مدفوع و ادرار افراد خواهند بود و می توانند مشکلاتی که سلامتی انسان ها را به خطر می اندازد را شناسایی کنند.

شرکتی به نام میکرون (Micron) قصد دارد در آینده توالت های مجهز به فناوری هوش مصنوعی توسعه دهد که به راحتی می توانند با آنالیز مدفوع افراد بیماری های آن ها را تشخیص دهند.

توالت هوشمند مذکور قادر به انجام تجزیه و تحلیل مدفوع و ادرار خواهد بود که این دو آزمایش دو مورد از آزمایشات متداول برای معین وضعیت سلامت یک فرد هستند. تجزیه و تحلیل مدفوع برای تشخیص شرایط موثر بر دستگاه گوارش استفاده می شود. این شرایط می تواند شامل عفونت، جذب نامناسب مواد مغذی یا سرطان باشد.

در همین حال، تجزیه و تحلیل ادرار می تواند بیماری های کلیوی، بیماری کبد و دیابت را در مراحل اولیه نشان دهد. تجزیه و تحلیل غلظت این ترکیبات شیمیایی می تواند به معین اینکه آیا بیماری خطرناکی یک فرد را تهدید می کند یا خیر کمک کند.

توالت های جدید می توانند مدفوع و ادرار افراد را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند و علاوه بر آن این توالت ها می توانند به تلفن هوشمند یا تبلت کاربر متصل شوند تا اگر مورد مشکوکی بود به کاربران اطلاع داده شود.

منبع: فرادید
انتشار: 17 آبان 1398 بروزرسانی: 17 آبان 1398 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 431

به "توالت های هوشمند با قابلیت تشخیص بیماری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توالت های هوشمند با قابلیت تشخیص بیماری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید