تصاویر شروع پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیغام کرج ، اولین حال و هوای اولین مسافران پرواز در البرز

به گزارش مرد کوچک، پروازهای مسافری فرودگاه پیغام البرز روز دوشنبه 18 شهریور ماه با حضور استاندار البرز و به مقصد مشهد مقدس شروع شد.

تصاویر شروع پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیغام کرج ، اولین حال و هوای اولین مسافران پرواز در البرز

مرد کوچک: پروازهای فرودگاه پیغام البرز که سال ها به عنوان تنها فرودگاه کارگو (باری) کشور در حال فعالیت است همزمان با تاسوعای حسینی پس از یک وقفه چند برای اولین بار شروع شد.

نادر ثناگو مطلق مدیرعامل منطقه ویژه مالی و فرودگاه مسافری پیغام در حاشیه راه اندازی بخش مسافری این فرودگاه گفت: با پیگیری های معان اول رئیس جمهوری، وزرای راه و شهرسازی و ارتباطات و استاندار البرز توانسته ایم با تصویب مسافری شدن پیغام، نخستین پرواز را در آن به مرحله اجرا درآوریم.

وی با بیان اینکه مجوز انجام پروازها از این فرودگاه از هیات دولت دریافت شده است گفت: هدف این است از این پس در هفته 2 پرواز به مقصد مشهد مقدس و در ادامه گسترش پروازها به دیگر مسیرهای کشور را داشته باشیم.

بخش مسافری فرودگاه بین المللی پیغام از شهریور ماه سال گذشته به صورت غیررسمی شروع به کار کرد که این پروازها پس از مدتی متوقف شد.

منبع: چمدان
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 331

به "تصاویر شروع پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیغام کرج ، اولین حال و هوای اولین مسافران پرواز در البرز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر شروع پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیغام کرج ، اولین حال و هوای اولین مسافران پرواز در البرز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید