تاکنون 28 زمین چمن مصنوعی در ایلام احداث شده است

به گزارش مرد کوچک، مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: تاکنون 28 زمین چمن مصنوعی در استان ایلام احداث شده و تعدادی دیگر نیز در حال احداث می باشند.

تاکنون 28 زمین چمن مصنوعی در ایلام احداث شده است

علی شائی مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار از , گفت: استان ایلام دارای 28 زمین چمن مصنوعی احداث شده می باشد که تا پایان امسال نیز 17 زمین چمن دیگر به تعداد آن ها اضافه کرده می گردد.

او ادامه داد: سعی داریم بیشتر زمین های چمن مصنوعی احداث شده، در مناطق دور افتاده ای باشند که از امکانات رفاهی و ورزش مناسبی برخوردار نیستند.

علی شائی بیان نمود: از 17 زمین چمن در حال احداث در استان ایلام، 6 زمین چمن مصنوعی مربوط به شهرستان دهلران می باشد که زمین چمن مصنوعی احداث شده در روستای میمه این شهرستان با پیشرفت 40 درصدی در حال احداث می باشد.

او مطرح نمود: هم اکنون 4 زمین چمن مصنوعی در شهرستان دره شهر، یک زمین چمن در شهرستان آبدانان، یک عدد در شهرستان سیروان، یک زمین چمن در شهرستان ایوان، یک عدد در شهرستان مهران و 3 زمین چمن مصنوعی نیز در شهرستان چرداول در حال احداث می باشند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام اضافه کرد: زمین های چمن در حال احداث تا کنون پیشرفت فیزیکی مناسبی داشته اند، اما هنوز هیچ یک به مرحله افتتاح نرسیده اند.

ن

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 542

به "تاکنون 28 زمین چمن مصنوعی در ایلام احداث شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکنون 28 زمین چمن مصنوعی در ایلام احداث شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید