بورات هم رئیس جمهور آمریکا را مسخره کرد

به گزارش مرد کوچک، صفحه مربوط به فیلم سینمایی بورات با بازی ساشا بارون کوهن، در اولین پست های توییتری خود ترامپ را مورد هدف قرار داد.

بورات هم رئیس جمهور آمریکا را مسخره کرد

به گزارش گروه سیما خبرنگاران از خبرنگاران جوان، حدودا با گذشت 14 سال از اکران فیلم سینمایی بورات با نقش آفرینی ساشا بارون کوهن، اکانت توییتری این فیلم سینمایی افراد زیادی از جمله دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را موردهدف قرار داد.

از روز آدینه برای این فیلم سینمایی، حساب توییتری ساخته شده تا از این طریق دوتالد ترامپ و شیوه مدیریت او در زمان بحران کرونا را مورد انتقاد قرار دهد. حساب توییتری این فیلم، نسبت به دویست هزار نفری که در ایام کرونا و تحت ریاست جمهوری آمریکا جان خود را از دست دادند و همینطور نسبت به صحبت ترامپ در خصوص مصرف مواد سفید نماینده برای درمان کرونا واکنش نشان داد.

در این صفحه توییتری نوشته شد: ترامپ، مرسی از این که برای چهار سال گذشته این سر فوق العاده را به من دادی.

در دیگر توییت های دیگر نیز نوشته شده: ترامپ به شدت قوی است و حتی برای زنده ماندن به نوشیدن مواد سفید نماینده نیز احتیاج نداشت.

ترامپ یک رهبر واقعی است. او ثابت کرد که از بیش از دویست هزار نفر (کشته های آمریکا بر اثر کرونا) قوی تر است.

ترامپ راست می گفت، عده زیادی در بیرون از بیمارستان ها شادمان بودند. البته وقتی فهمیدند که او (ترامپ) در داخل بیمارستان در حال مرگ است.

ترامپ پیامی مهم را به بیست هزار حامی خود منتقل کرد و از آن ها خواست به جامعه باز گردند و آنچه را که از او گرفتند (بیماری کرونا) بین دیگران پخش نمایند.

این حساب توییتری بخشی از کمپین تبلیغاتی فیلم می باشد. کمپانی آمازون هفته پیش تریلری را از این فیلم سینمایی منتشر و بیان کرد که در تاریخ 23 اکتبر (2 آبان) اکران خواهد شد.

بارون کوهن در این فیلم نقش یک خبرنگار قزاق را دارد که به آمریکا رفته و خودش را در موقعیت های خطرناکی در این کشور قرار می دهد. در این فیلم شخصیت اصلی با موضوع کرونا در ایالت متحده روبرو می گردد و همچنین در یکی از گردهمایی هایی مایک پنس، معاون رئیس جمهور دولت فعلی آمریکا، حاضر می شود.

گفته می گردد این فیلم از دشمنی و تقابل شدید جمهوری خواستار و دموکرات ها نیز سخن می گوید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1222

به "بورات هم رئیس جمهور آمریکا را مسخره کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورات هم رئیس جمهور آمریکا را مسخره کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید