بلیت هواپیما غیرقانونی گران شد

به گزارش مرد کوچک، مدیر کل بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت گفت: یک شرکت هواپیمایی به دلیل گران فروشی بلیط پروازها، 10 میلیارد تومان جریمه شد.

بلیت هواپیما غیرقانونی گران شد

به گزارش تسنیم، جواد احمدی اضافه کرد: در گزارشاتی که چند روز گذشته به ما رسیده است برخی از شرکت های هواپیمایی نرخ بلیت را بدون مجوز افزایش دادند.

وی با بیان اینکه قبلا هم تذکرات لازم به شرکت های هواپیمایی داده شده بود، گفت: با شرکت های هواپیمایی، انجمن شرکت هواپیمایی و سازمان هواپیمایی مکاتبه کردیم که تا به امروز پاسخی به مکاتبات ما داده نشده و فرآیند قانونی افزایش قیمت باید طی گردد. هنوز مجوز قانونی صادر نشده بنابراین اگر افزایشی صورت گیرد غیرقانونی است و اگر این روند ادامه یابد برخورد لازم صورت می گیرد.

مدیرکل بازرسی و نظارت برخدمات سازمان حمایت گفت: اگر در هرمسیری گران فروشی نمایند از ضوابط قانونی تخلف کردند چنانچه تبعیتی از هشدار ها صورت نگیرد، برخورد می گردد.

وی اضافه کرد: با توجه به رصد های انجام شده بیشتر شرکت های هواپیمایی افزایش غیر قانونی نرخ بلیت داشتند حکمی روی میز من از یک شرکت هواپیمایی است که 10 میلیارد تومان جریمه شده است.

احمدی گفت: سازمان حمایت نقش نظارتی دارد اگر تبعیتی صورت نگیرد به سازمان تعزیرات معرفی می شوند و مقدار بازدارندگی و تاثیر گذاری به آرا داده شده مربوط می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 بهمن 1401 بروزرسانی: 6 بهمن 1401 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 2176

به "بلیت هواپیما غیرقانونی گران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلیت هواپیما غیرقانونی گران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید