بازی با قضاوت داوران بدون تمرکز و پر اشتباه، سخت است

به گزارش مرد کوچک، هماد سامری امشب پس از باخت تیمش مقابل تیم بسکتبال شیمیدر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی به طور کامل تحت تاثیر بود، دلم نمی خواهد اینگونه تصور گردد که بازی را می بازیم و بعد می خواهیم آن را به گردن داور بیندازیم به هیچ وجه اینطور نیست اما فکر می کنم در بازی هایی که پرتنش ترند داورها بایستی با تمرکز بهتر و بیشتری کار قضاوتشان را انجام دهند که متاسفانه این دومین بازی است که می بینیم داورها بدون تمرکز و بی تفاوت کارشان را دنبال می نمایند و نمی دانم چه باید بگویم.

بازی با قضاوت داوران بدون تمرکز و پر اشتباه، سخت است

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

وی اضافه کرد: به نظر می رسد داورها تصورشان بر این است که تنها آنان بسکتبال را می دانند و هیچ کس دیگری چیزی بلد نیست و این در حالی است که ما هم به اندازه کافی از بسکتبال شناخت داریم، خطاهای رانینگ و شارژ و یا وقتی توپ به پا می خورد خطاهای مشخصی است که متاسفانه از سوی داورها نادیده گرفته می گردد.

سامری توضیح داد: ناظر فدارسیون هم در زمین تنها تماشاگر است، سه داور می آیند بدون تمرکز و پراشتباه سوت می زنند و ناظر هم آن را بی چون و چرا تائید می نماید، واقعا نمی دانم درباره قضاوت این بازی ها (دوشنبه و امروز) چه باید بگویم.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان، درباره بازی بعدی تیمش مقابل شهرداری گرگان یادآور شد: در حال حاضر ملاک بازی ها خوب و بد تمرین کردن بازیکنان و آنچه در داخل زمین انجام می دهند، نیست، بلکه ملاک آن سه نفری هستند (داورها) که درون زمین می آیند و بدون تمرکز و بسیار بسیار پراشتباه قضاوت می نمایند و در آخر هم تکلیف بازی توسط آنان روشن می گردد.

سامری گفت: در بازی بعدی، همین بازی و سایر بازی ها ما هیچ اشرافی نداریم و ممکن است هر اتفاقی بیفتد، نتیجه بازی ها اصلا ربطی به این ندارد که دو تیم درون زمین چقدر بسکتبال بازی می نمایند، مهم آن است که داوران بدون تمرکزی که وارد زمین می شوند چگونه قضاوت می نمایند البته ناظر و نماینده فدراسیون هم هر اتفاقی که می افتد می گویند درست است و تائید می نمایند و شاید اگر هم نیایند هیچ اتفاق خاصی نیفتد.

وی در پاسخ به اینکه آیا در فکر تقویت تیم تان هستید، اضافه کرد: به نظر ما اگر بخواهیم تیممان را تقویت کنیم بهتر است که یک داور، یک ناظر یا کسی که بتواند در این بخش بین داوران حق تیم ما را بگیرد به جمع مان اضافه کنیم تا شاید بتوانیم نتایج بهتری بگیریم، بازیکنان کارشان را به طور واقعی در زمین انجام می دهند اما تیم از آن بخشی دارد ضربه می خورد که بر روی آن دخل و تصرفی نداریم و نمی توانیم کاری انجام دهیم.

به گزارش مرد کوچک، از هفته دوازدهم لیگ برتر بسکتبال از عصر امروز تیم های بسکتبال پالایش نفت آبادان و شیمیدر قم در محل سالن 17 شهریور آبادان به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در خاتمه با نتیجه 72 بر 67 به سود تیم شیمیدر به خاتمه رسید.

تیم شیمیدر، کوارترهای نخست و سوم را با کسب نتیجه 16 و 26 به سود خود به خاتمه رساند و کوارترهای دوم و سوم را نیز نفتی ها با نتیجه 17 و 16 را از آن خود کردند اما در مجموع این تیم شیمیدر بود که با نتیجه 72 بر 67 پیروزی بازی بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 645

به "بازی با قضاوت داوران بدون تمرکز و پر اشتباه، سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی با قضاوت داوران بدون تمرکز و پر اشتباه، سخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید