امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش مرد کوچک، مهلت ثبت نام داوطلبان شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی امروز، 21 خرداد ماه سرانجام می یابد.

امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، بر این اساس، داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه علمی به منظور شرکت در مصاحبه می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

ثبت نام داوطلبان شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی که از روز چهارشنبه 11 خرداد شروع شده است، امروز سرانجام می یابد.

آن دسته از مربیان رسمی (قطعی یا آزمایشی) شاغل در موسسات آموزش عالی کشور و دستگاه های اجرایی به جز دانشگاه آزاد اسلامی که خود را متقاضی استفاده از سهمیه مربیان اعلام کرده اند نیز ضروری است، مدارک لازم به منظور بهره مندی از این سهمیه شامل موافقت دانشگاه یا موسسه محل خدمت و آخرین حکم کارگزینی خود را در زمان ثبت نام به منظور مصاحبه بارگذاری کنند.

مربیان رسمی (قطعی یا آزمایشی) دانشگاه آزاد اسلامی نیازی به بارگذاری این مدارک نخواهند داشت. استعلام شرایط مربیان دانشگاه آزاد اسلامی از مرکز جذب و امور هیات علمی این دانشگاه انجام خواهد شد.

مصاحبه علمی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی در امسال به صورت حضوری و متمرکز در شهر تهران برگزار خواهد شد و زمان و نحوه دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه حضوری پس از اتمام ثبت نام طی اطلاعیه جداگانه ای منتشر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 تیر 1401 بروزرسانی: 26 تیر 1401 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 2069

به "امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید