افتتاح طرح های اقامتی و گردشگری در هفته دولت، 48هزار فرصت شغلی توسط سازمان میراث فرهنگی ایجاد شده است

به گزارش مرد کوچک، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اظهار کرد: در هفته دولت طرح‌های اقامتی و گردشگری متعددی در سراسر کشور افتتاح می‌شود.

افتتاح طرح های اقامتی و گردشگری در هفته دولت، 48هزار فرصت شغلی توسط سازمان میراث فرهنگی ایجاد شده است

علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به طرح‌های اشتغال‌زایی در کوتاه مدت گفت: حدود 48 هزار فرصت شغلی از طریق این سازمان ایجاد شده است و امیدواریم با توجه به تفاهم نامه اخیری که با سازمان برنامه بودجه داشتیم و منابعی که در اختیارمان قرار می‌گیرد این عدد را به 157هزار فرصت شغلی در بخش میراث فرهنگی, صنایع دستی و گردشگری برسانیم. رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به اینکه یکی از بخش‌های مهمی که به بخش اشتغال کشور کمک کند ماموریت‌هایی است که توسط سازمان میراث فرهنگی انجام می‌شود, افزود: یکی از ویژگی‌های مثبت این سازمان ایجاد شغل ارزان قیمت با سرمایه‌گذاری اندک است که امیدواریم بتوانیم این ویژگی‌ها و ظرفیت‌ها را به طور مناسب به‌کار گیریم و این ماموریت را تا پایان سال به‌خوبی به انجام برسانیم. علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به طرح‌های اشتغال‌زایی در کوتاه مدت گفت: حدود 48 هزار فرصت شغلی از طریق این سازمان ایجاد شده است و امیدواریم با توجه به تفاهم نامه اخیری که با سازمان برنامه بودجه داشتیم و منابعی که در اختیارمان قرار می‌گیرد این عدد را به 157هزار فرصت شغلی در بخش میراث فرهنگی, صنایع دستی و گردشگری برسانیم. رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به اینکه یکی از بخش‌های مهمی که به بخش اشتغال کشور کمک کند ماموریت‌هایی است که توسط سازمان میراث فرهنگی انجام می‌شود, افزود: یکی از ویژگی‌های مثبت این سازمان ایجاد شغل ارزان قیمت با سرمایه‌گذاری اندک است که امیدواریم بتوانیم این ویژگی‌ها و ظرفیت‌ها را به طور مناسب به‌کار گیریم و این ماموریت را تا پایان سال به‌خوبی به انجام برسانیم.

منبع: سازمان میراث فرهنگی
انتشار: 9 مهر 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 15

به "افتتاح طرح های اقامتی و گردشگری در هفته دولت، 48هزار فرصت شغلی توسط سازمان میراث فرهنگی ایجاد شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح طرح های اقامتی و گردشگری در هفته دولت، 48هزار فرصت شغلی توسط سازمان میراث فرهنگی ایجاد شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید