نامه ترامپ به بایدن فعلا منتشر نمی گردد

به گزارش مرد کوچک، سخنگوی کاخ سفید گفته، بایدن میخواهد تا نامه ای را که از ترامپ گرفته، به صورت محرمانه نگه دارد و تا زماینکه این دو با یکدیگر حرف نزنند، شرایط نامه به همین شکل باقی می ماند.

نامه ترامپ به بایدن فعلا منتشر نمی گردد

به گزارش خبرنگاران، به نوشته دیلی میل، جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید گفت: هنوز هیچ درخواستی برای مصاحبهی بین دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق و جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا صورت نگرفته است. بایدن هم میخواهد تا زمانیکه هیچ مصاحبهیی صورت نگرفته، نامه ای را که به رسم سنت، رئیس جمهوری قبلی برای رئیس جمهوری کنونی در دفتر کار کاخ سفید برجای می گذارد، محرمانه نگه دارد.

وی ادامه داد: البته این نامه در نهایت علنی می گردد و تمامی نامه ها و یادداشت های روسای جمهوری که از کاخ سفید می فرایند و برای روسای جمهوری بعدی برجای می گذارند، بر اساس قانون سوابق ریاست جمهوری آرشیو می گردد.

بایدن وقتی وارد دفتر کارش در کاخ سفید شد و نامه را خواند، گفته بود: ترامپ یک نامه بسیار سخاوتمندانه نوشته بود. چون این نامه محرمانه است و من تا زماینکه با ترامپ مصاحبه نکردم، نمی توانم درباره اش چیزی بگویم. اما بدانید که سخاوتمندانه بود.

گمان می رود آخرین باری که ترامپ و بایدن با یکدیگر مصاحبه داشتند، مربوط به مناظره نهایی ریاست جمهوری در 22 اکتبر سال گذشته میلادی باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1497

به "نامه ترامپ به بایدن فعلا منتشر نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه ترامپ به بایدن فعلا منتشر نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید