معاون بیمه ای صندوق بیمه اجتماعی روستاییان: دولت از روستاییان به عنوان زحمتکش ترین و شریفترین قشر کشور حمایت می کند

به گزارش مرد کوچک، مراسم تودیع و معارفه سرپرستان جدید صندوق بیمه اجتماعی در استان تهران، با حضور معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق بیمه روستاییان و عشایر برگزار گشت .

معاون بیمه ای صندوق بیمه اجتماعی روستاییان: دولت از روستاییان به عنوان زحمتکش ترین و شریفترین قشر کشور حمایت می کند

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به نقل ازروابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی اخوانبهبهانی در مراسم تودیع و معارفه سرپرستان جدید صندوق بیمه اجتماعیکشاورزان، روستاییان و عشایر استان تهران گفت: خرسندیم که صندوقی که زمانی فقط یک آییننامه بود امروز بیش از یک میلیون عضو دارد و توانسته در کنار سه صندوقبزرگ بازنشستگی کشوری قرار گیرد.

وی تاکید کرد: این صندوق خدمتگذار زحمتکش ترین وشریفترین مردم کشور یعنی روستاییان، عشایر و کشاورزان است که دولت بسیارسخاوتمندانه از آن حمایت می کند. اگر از این قشر فردی عضو صندوق بیمه اجتماعی نباشد این مشکل به ما بازمی شود . زمانی ماتوانسته ایم کار خود را به درستی انجام دهیم که تمام مشمولان صندوق را بیمهکنیم، بنابراین تا فرارسیدن آن زمان باید تلاش کنیم که به هدف خود دستیابیم.

معاون بیمه صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر اظهار کرد: وظیفه ستادسیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت است و هر موردی غیر از این سه رکن باید بهاستان ها واگذارشود چرا که استان ها بهتر به شرایط خود واقف هستند.

اخوان بهبهانی تاکید کرد: تمام همکاران باید در کارها دخیل باشند و تمام تصمیمات به صورتگروهی اخذ شود نه فردی.

لازم به ذکر است: علی شیرکانی مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر، طی احکام جداگانه ای عباس باقری را به سرپرستی اداره کل تعهداتقانونی صندوق و سجاد طاهری را به سرپرستی اداره کل حق وصول بیمه و حساب هایانفرادی و سعید رضایی را به عنوان سرپرست صندوق بیمه اجتماعی در استانتهران منصوب کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1287

به "معاون بیمه ای صندوق بیمه اجتماعی روستاییان: دولت از روستاییان به عنوان زحمتکش ترین و شریفترین قشر کشور حمایت می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون بیمه ای صندوق بیمه اجتماعی روستاییان: دولت از روستاییان به عنوان زحمتکش ترین و شریفترین قشر کشور حمایت می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید