فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت

به گزارش مرد کوچک، ثبت نام برای دوره 49 آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) از 19 شهریورماه شروع گردیده است و 11 مهرماه به خاتمه می رسد.

فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت

این دوره از آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت 19 مهرماه برگزار می گردد و داوطلبان از 17 مهرماه می توانند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کارت ورود به جلسه آزمون خود را دریافت نمایند.

در این دوره آزمون در حوزه های امتحانی در دانشگاه های علوم پزشکی قزوین، گیلان، گلستان، همدان، کرمان، کرمانشاه، یزد، زاهدان و زنجان به صورت الکترونیکی (بر اساس کامپیوتر) و حوزه های اصفهان، مشهد، شیراز و تهران به صورت کاغذی برگزار می گردد.

کارنامه نهایی دوره 49 آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) از 29 مهرماه قابل دسترسی است.

آزمون های زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت دارای 100 پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (30 پرسش درک مطلب شنیداری، 40 پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و 30 پرسش درک مطلب نوشتاری) و 100 نمره (بدون نمره منفی) است.

برای ورود به جلسهی آزمون، همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی (یا شناسنامه) الزامی است و همراه نداشتن هریک از این مدارک، موجب محرومیت از ورود به جلسه و شرکت در آزمون می گردد.

هر کارنامه دارای یک کد ویژه به نام Certification Code بوده و درستی آن به وسیله سایت مرکز سنجش قابل استعلام است. کارنامه چاپ گردیده یا گواهی دیگری برای شرکت نمایندگان جهت ارائه به مراجع گوناگون، صادر نخواهد شد.

مراجع گوناگون (دانشگاهها، سازمانها، ...) می توانند به همین روش، از درستی کارنامه اطمینان حاصل نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 بهمن 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 58

به "فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید