رونالدینیو پایان آزاد شد

به گزارش مرد کوچک، رونالدینیو و برادرش که در ماه مارس به دلیل ورود به کشور پاراگوئه با گذرنامه جعلی بازداشت و زندانی شده بودند، پس از پنج ماه حبس خانگی در این کشور آزاد شدند. آن ها ابتدا راهی زندان شده بودند و پس از تحمل 32 روز حبس، در ماه آوریل با قید وثیقه ایی 1.6 میلیون دلاری از زندان خارج و به حصر خانگی در هتلی در شهر آسونسیون، پایتخت پاراگوئه رفتند و منتظر دادگاهی شدن شان و صدور رأی نهایی در این پرونده شدند.

رونالدینیو پایان آزاد شد

اوایل ماه مارس بود که رونالدینیو به همراه برادرش (روبرتو آسیس) به دعوت یکی از دوستانش برای شرکت در یک مراسم خیریه به پاراگوئه سفر کرد، اما در بدو ورود به این کشور، پلیس پاراگوئه آن ها را به جرم داشتن گذرنامه ای جعلی با ملیت پاراگوئه ای بازداشت کرد، هرچند این دو اعلام کردند از جعلی بودن این گذرنامه ها بی اطلاع بوده اند.

در صورتی که اسطوره فوتبال برزیل و برادرش در این پرونده محکوم می شدند، مجازات آن ها رفتن پشت میله های زندان تا پنج سال بود، اما در نهایت رونالدینیو تنها به پرداخت جریمه نقدی 90 هزار دلاری و برادرش هم به پرداخت جریمه نقدی 110 هزار دلاری محکوم شدند. در کنار این آسیس حالا سابقه کیفری در پاراگوئه دارد، اما رونالدینیو چنین شرایطی را نخواهد داشت.

ستاره پیشین تیم های پاری سن ژرمن، بارسلونا و میلان حالا مجاز به ترک پاراگوئه و بازگشت به برزیل است، اما هنوز به طور رسمی اعلام نشده که برای چه مدت قادر به بازگشت به پاراگوئه نخواهد بود. برادر او هم پس از بازگشت به برزیل اجازه ترک این کشور به مدت دو سال را نخواهد داشت و باید در فواصل تعیین خود را در بازه زمانی 24 ماهه به مقامات برزیلی در ریو دوژانیرو معرفی کند.

رونالدینیو در زمانی که در زندان به سر می برد در مسابقات فوتبالی که در زندان ترتیب داده شده بود، شرکت و با زندانیان بازی کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1150

به "رونالدینیو پایان آزاد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدینیو پایان آزاد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید