راه اندازی سرویس پذیرش نسخ الکترونیک آزمایشگاهی در زنجان

به گزارش مرد کوچک، خبرنگاران/زنجان مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: سرویس پذیرش نسخ الکترونیک آزمایشگاهی مراکز درمانی ملکی با آزمایشگاه های طرف قرارداد راه اندازی شد.

راه اندازی سرویس پذیرش نسخ الکترونیک آزمایشگاهی در زنجان

علی محمدی در گفت وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه آزمایشگاه های مراکز درمانی ملکی به مراکز درمانی طرف قرارداد متصل شده است، اظهار کرد: در راستای دولت الکترونیک ، سرویس پذیرش نسخ الکترونیک آزمایشگاهی مراکز درمانی ملکی سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور با آزمایشگاه های طرف قرارداد با سازمان تامین اجتماعی راه اندازی شد و در حال ارائه خدمات به بیمه شدگان این سازمان است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته فقط داروخانه های طرف قرارداد با داروخانه های مراکز درمانی ملکی متصل شده بودند که خوشبختانه در ایام الله دهه فجر، این اقدام مهم در سطح مراکز درمانی آزمایشگاهی نیز رخ داد، اضافه کرد: این خدمت در راستای کاهش مراجعه و با هدف حذف دفترچه های درمانی و نیز تسریع در ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان میسر شده است.

این مسئول توضیح داد: لازم به ذکر است در صورت مراجعه بیمه شده سازمان تامین اجتماعی به آزمایشگاه مراکز درمانی ملکی این سازمان، احیاناً یک یا چند قلم از آزمایش های وی قابل انجام نبود، بلافاصله به وسیله سامانه نسخه الکترونیک این مرکز درمانی، نسخه پزشک را به آزمایشگاه های طرف قرارداد در سطح شهر ارجاع می دهد و بیمار با ارائه کدملی می تواند سایر آزمایش های خود را در آن مرکز انجام دهد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان اعلام کرد: گام بلند سازمان تامین اجتماعی در خدمت رسانی الکترونیک به مخاطبان طی سه ماهه گذشته در قالب طرح 3070 بسیار حائز اهمیت بوده و از جمله برنامه های راهبردی و استراتژیک سازمان است که تا خاتمه سال به کاهش بیش از 70 میلیون بار مراجعه بیمه شده به مراکز درمانی و شعب تامین اجتماعی محقق خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1466

به "راه اندازی سرویس پذیرش نسخ الکترونیک آزمایشگاهی در زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی سرویس پذیرش نسخ الکترونیک آزمایشگاهی در زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید