رازهایی که افراد پیروز هرگز به شما نمی گویند

به گزارش مرد کوچک، شادمانی یک انتخاب است و افراد واقعا شادمان هر روز آن را انتخاب می نمایند.

رازهایی که افراد پیروز هرگز به شما نمی گویند

چیزی که شاید ندانید این است که این آدم ها درست مانند آدم های معمولی با سختی رو به رو می شوند، اما با سلاح خنده و مثبت اندیشی برای آن زندگی که لایقش هستند، دائما مبارزه می نمایند. در این مطلب از خبرنگاران به بیان رازهای افراد شاد و پیروز می پردازیم.

رازهای افراد شاد و پیروز

اگر تا به حال از خودتان پرسیده اید که چرا بعضی افراد همواره اینقدر شاد هستند با ما همراه شوید تا با هم بعضی از رازهای این افراد واقعا شاد را مرور کنیم.

همواره شاد نیستند

بیایید روراست باشیم، هیچ کس همواره شاد نیست، علت خوبی هم برای آن وجود دارد. این دره ها هستند که زیبایی قله ها را به ما نشان می دهند. افراد واقعا شاد این را می دانند و به خودشان اجازه می دهند که به طور طبیعی احساس اندوه یا سرحال نبودن را تجربه نمایند. کوشش برای شادی تحمیلی، خب، تحمیلی است. پس آن ها اندوه، اشک و موانع پیش رو را می پذیرند و به خودشان اجازه تجربه کردن این لحظات را می دهند. هر چه باشد آن ها آدم هستند.

نه گفتن را آموخته اند از رازهای افراد شاد و پیروز

عجیب به نظر می رسد، اما نه گفتن برای بعضی از آدم ها کار راحتی نیست، بخصوص اگر از آن دسته از افرادی باشید که عاشق شاد کردن دیگران هستند. با این حال، اگر در نتیجه چنین کاری همواره حال بدی را تجربه می کنید، باید بدانید افراد واقعا شاد، انرژی خود را وقف این کار نمی نمایند. این کار، بی بروبرگرد به استرس و اضطراب ختم می گردد و به نوعی هدف شاد بودن را به تمام معنا نابود می نماید. در عوض، آدم های شاد از حق خود برای نه گفتن استفاده می نمایند. برای اینکه حال بهتری را تجربه کنید به مطلب انجام این کارها شما را غمگین می نماید سر بزنید.

زندگی بی دردسری نداشته اند

اپرا وینفری از قدرتمندترین زنان جهان زندگی بسیار سختی را پشت سر گذاشته است. هیچ یک از آدم های واقعا شاد به شما نخواهند گفت که زندگی شان راحت بوده است. شاید بارها زمین خورده باشند، اما هر بار برخاسته اند و نپذیرفته اند که زمین گیر بمانند. قدرت و انرژی فراوانی که برای برخاستن مجدد و جنگیدن به کار برده اند چیزی است که معنای شادی واقعی را به آن ها نشان داده است.

تجربه از عرش به فرش آمدن، از رازهای افراد شاد و پیروز

آن ها بسیار بیشتر از آنچه بتوانند به شماره بیاورند از عرش به فرش افتاده و دوباره برخاسته اند. برای اغلب موجودات فانی، سقوط از عرش به فرش احتمالا یعنی انتها راه، اما برای افراد واقعا شاد، این وضع تنها یک موقعیت برای آغاز دوباره و یک پی ریزی مستحکم تر و بهتر است. این افراد در جهت صعود درس های زیادی آموخته اند و در جهت هبوط درس هایی بسیار بیشتر. هیچ تجربه ای بی فایده نیست و آن ها با علم به این موضوع پیش می فرایند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب از کجا بفهمیم که یک مرد دوستمان دارد؟ را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 18 شهریور 1401 بروزرسانی: 18 شهریور 1401 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 2110

به "رازهایی که افراد پیروز هرگز به شما نمی گویند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رازهایی که افراد پیروز هرگز به شما نمی گویند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید