تلاش بیمه سلامت حمایت از اقشار آسیب پذیر است

به گزارش مرد کوچک، نماینده بندر ترکمن در مجلس شورای اسلامی گفت تلاش بیمه سلامت حمایت از اقشار آسیب پذیر است.

تلاش بیمه سلامت حمایت از اقشار آسیب پذیر است

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از آی هینا؛ عبدالجلال ایری گفت: تلاش بیمه سلامت حمایت از اقشار آسیب پذیر است و در این زمینه به خوبی عمل کرده است.

وی اضافه کرد: در این راستا کنترل هزینه ها و مدیریت منابع نقش بسزایی در ارائه خدمات بهتر خواهد داشت.

نماینده مردم بندر ترکمن، بندر گز، گمیشان و کردکوی شرح داد: در جامعه ما اقشار نیازمند و محروم نیاز به توجه ویژه ای دارند که این امر در ساختار بیمه سلامت به درستی اجرا شده است.

وی تاکید کرد: تلاش مجلس حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه بوده و این حمایت ها زمانی می تواند اثرگذار باشد که عملیاتی شود و این امر خوشبختانه در سازمان بیمه سلامت به عنوان یک سازمان بیمه گر حمایتی در راستای ارتقاء کیفیت خدمات و حمایت از اقشار آسیب پذیر به خوبی نمود، یافته است.

ایری گفت : با استفاده از کار کارشناسی و آموزش و آگاهی در زمینه مزایای برخورداری از خدمات بیمه ای می توان فرهنگ بهره مندی از خدمات بیمه ای را در میان اقشار مختلف جامعه ترویج داد به نحوی که همه افراد بتوانند از خدمات بیمه ای به شکل عادلانه برخوردار شوند.

وی گفت: با توجه به مسائل اقتصادی موجود در جامعه هدف تمام مسئولان برطرف کردن و کاهش دردهای مردم به خصوص مسائل مربوط به سلامت افراد است که در این راستا سازمان بیمه سلامت نقش خود را به عنوان یک سازمان بیمه گر حمایتی به خوبی در زمینه تعمیم پوشش بیمه درمان آحاد جامعه ایفا کرده و افراد می توانند به سهولت با استفاده از دفترچه های بیمه درمانی از خدمات بیمه ای و حمایت های دولت در زمینه پرداخت عادلانه یارانه سلامت برخوردار شوند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1314

به "تلاش بیمه سلامت حمایت از اقشار آسیب پذیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلاش بیمه سلامت حمایت از اقشار آسیب پذیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید