مشخص تکلیف معترضان سبد حمایتی تا سرانجام بهمن

به گزارش مرد کوچک، رحیم اردلان در گفت وگو با خبرنگاران گفت: افرادی که نسبت به عدم دریافت بسته حمایتی دولت اعتراض داشتند و در سامانه های #8*142* و #8*1420* اعتراض خود را ثبت کردند تا روز گذشته فرصت داشتند که این مهلت دیگر تمدید نشده است.

مشخص تکلیف معترضان سبد حمایتی تا سرانجام بهمن

وی گفت: در مجموع حدود 3 میلیون و 100هزار نفر اعتراض خود را در سامانه های اعلام شده ثبت نموده اند که طی یک هفته به اعتراض آنها رسیدگی و اعلام می گردد البته رسیدگی به آنها بعد از تعطیلات 22 بهمن شروع خواهد شد.

معاون اداری و اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی بااشاره به اینکه تعداد زیادی از پیامک ها مربوط به تامین اجتماعی نبوده است، تاکید نمود: افرادی که بیمه شده تامین اجتماعی هستند ما به اعتراضشان رسیدگی می کنیم اما سایر مشمولانی که سبد را دریافت ننموده و در سامانه اعتراض خود را ثبت نموده اند که عمدتا مربوط به صندوقهای روستایی و عشایر و یا سایر صندوقهای بیمه ای هستند اسامی آنها به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال می گردد.

وی گفت: وزارتخانه به اعتراض این افراد رسیدگی خواهد نمود و برای بسته حمایتی آنها تصمیم گیری می نماید.

اردلان با اشاره به اینکه بیمه شدگانی که اعتراضشان به حق بوده، در صورت تامین اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه، بسته حمایتی به آنها اختصاص پیدا می نماید گفت: البته توزیع بسته حمایتی میان آنها در مرحله بعدی انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 144

به "مشخص تکلیف معترضان سبد حمایتی تا سرانجام بهمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشخص تکلیف معترضان سبد حمایتی تا سرانجام بهمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید