تعطیلی به صلاح والیبال ایران نیست، مگر سیرجان می خواهد قهرمان گردد؟

به گزارش مرد کوچک، به گزارش خبرنگاران، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان دنیا سال 2021 از 16 تا 20 آذرماه امسال با حضور 6 تیم به میزبانی شهر بتیم برزیل برگزار خواهد شد. بر اساس اعلام سازمان لیگ، با توجه به حضور تیم فولاد سیرجان ایرانیان به عنوان نماینده والیبال ایران و آسیا در این رقابت ها هفته های دوازدهم و سیزدهم دور رفت که همزمان با برگزاری رقابت های باشگاه های مردان دنیا است و قرار بود روزهای 14 و 17 آذرماه برگزار گردد، انجام نخواهد شد. این دو هفته پایانی دور رفت به ترتیب در تاریخ های 28 آذرماه و یکم دیماه برگزار خواهد شد.

تعطیلی به صلاح والیبال ایران نیست، مگر سیرجان می خواهد قهرمان گردد؟

بزرگ جزیده در مصاحبه با خبرنگاران درباره آخرین شرایط و شرایط تیم شهرداری گنبد گفت: اصلاً قصد نداشتم در این موقعیت راهنمایی تیمی را بر عهده بگیرم و هدفم این بود در نیم فصل با شناخت بهتر از بازیکنان و تیم ها تصمیم گیری کنم. اما به اصرار شورای شهر و اینکه خواستم خودم را به چالش بکشم، به تیم گنبد آمدم.

وی ادامه داد: اگر بتوانم پیروز عمل کنم، می توانم خودم را به اثبات برسانم. از طرفی نمی توانستم به شهر خودم پاسخ منفی بدهم. حدود سه سال برای این مجموعه زحمت کشیده بودم و احساس کردم می توانم با این حرکت رو به جلو داشته باشیم. از نظر انگیزشی بسیار روی بازیکنان و تیم کار کردم و خدا را شکر در چند بازی اخیر فقط یک نتیجه را آن هم به علت خستگی بسیار واگذار کردیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد اضافه نمود: معطلی 20 ساعته در فرودگاه مهرآباد گنبد به علت تأخیر باعث باختمان شد البته در چیدمان تیم نیز اشکالاتی وجود دارد اما سعی می کنم شرایط را مدیریت کنم. دو بازیکن تیم مصدومیت جزئی دارند و تمام ترسم این است که این مصدومیت ها جدی شود. فشار مسابقات زیاد است و از طرفی برگزاری رقابت ها در مدت زمان کم، تأخیر پروازها و مسیرهای اتوبوسی، شرایط را سخت تر نموده است.

جزیده تأکید کرد: سرمربیان تیم ها باید در ابتدای فصل اعتراض خود را نسبت به این شیوه برگزاری اعلام می کردند. در حال حاضر در جریان برگزاری رقابت ها اعتراض کردن فقط تمرکز مربیان و بازیکنان را به هم می زند.

وی در واکنش به تعطیلی دو هفته ای لیگ برتر به علت حضور تیم سیرجان در جام باشگاه های دنیا گفت: آیا سیرجان می خواهد قهرمان دنیا شود؟ در جام باشگاه های دنیا تیم های قوی تر از تیم ملی ها حضور دارند. نمی دانم سیرجان در پی چه می شود؟ این تعطیلی اصلاً به صلاح والیبال ایران نیست. تیم سرمایه با تمام بازیکنان خوب در جام باشگاه های دنیا شرکت کرد اما نتوانست کاری انجام دهد. بهتر بود سیرجان با همین بازیکنان خودش در مسابقات شرکت می کرد که هم تجربه خوبی به دست می آورد و می توانست لیگ را با شرایط بهتر ادامه دهد.

جزیده گفت: آیا سیرجان برای حضور در مسابقات جام باشگاه های دنیا برنامه خاصی دارد که دو هفته لیگ را برای آنها تعطیل کنیم؟ اگر توانایی قهرمان شدن را داشت، شرایط متفاوت بود. این اتفاق ها برای والیبالمان خوب نیست و تمام برنامه ریزی ها به هم می ریزد. باید تصمیم گیری ها بهتر انجام شود و فدراسیون از قبل پیش بینی بعضی اتفاقات را داشته باشد. والیبال ایران باید فراتر از آسیا عمل کند و تقویم فدراسیون با تقویم فدراسیون دنیای برابر باشد. این شیوه برنامه ریزی فقط به والیبال لطمه می زند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 دی 1400 بروزرسانی: 7 دی 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1877

به "تعطیلی به صلاح والیبال ایران نیست، مگر سیرجان می خواهد قهرمان گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی به صلاح والیبال ایران نیست، مگر سیرجان می خواهد قهرمان گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید