بانک ها بدهکاران دانه درشت را به دادگستری معرفی نمایند

به گزارش مرد کوچک، رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: هر چند در قالب اقتصاد مقاومتی از تولیدنمایندگان حمایت می کنیم اما اجازه نمی دهیم افرادی با سوء استفاده از این کار خوب، از بازپرداخت تسهیلات شانه خالی نمایند، بنابراین بانک ها لیست بدهکاران دانه درشت را اعلام نمایند.

بانک ها بدهکاران دانه درشت را به دادگستری معرفی نمایند

به گزارش مرد کوچک، هادی هاشمیان در جلسه شورای هماهنگی بانک های استان گلستان اظهار کرد: همان قدر که از فراوری نمایندگان حمایت می کنیم و اجازه نمی دهیم واحد فراوریی به علت بدهکاری تعطیل گردد، نمی گذاریم سودجویان از زیر بار بازپرداخت تسهیلات در روند.

وی همچنین از بانک ها خواست که لیست بدهکاران دانه درشتی که تسهیلات برای فراوری دریافت نموده اند اما در بخش های دیگر سرمایه گذاری نموده اند و اقساط شأن را نیز نمی پردازند به دادگستری ارائه نمایند.

رئیس کل دادگستری استان گلستان، اضافه نمود: برای جلوگیری از برخوردهای چندگانه، رسیدگی به موضوع بدهکاران بانکی در کمیته مشترکی در مرکز استان آنالیز و با متخلفان برخورد می گردد.

هاشمیان با تاکید بر اینکه ما در مقابل بانک ها یا هیچ دستگاه دیگری نیستیم توضیح داد: اینکه دستگاه ها به ویژه بانک ها برای وصول طلب خود واحدهای فراوریی را تعطیل نمایند، راه حل خوبی نیست و اگر می خواهیم بدهی وصول گردد باید واحد فراوریی به فراوری خود ادامه دهد.

وی اضافه نمود: پارسال با همدلی و همراهی دستگاه های اجرایی 22 واحد تعطیل و نیمه تعطیل استان رونق گرفتند و از بیکار شدن کارگران آنها جلوگیری شد.

جلسه اقتصاد مقاومتی استان با شورای هماهنگی بانک های استان امروز در بانک ملی استان برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 مرداد 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 204

به "بانک ها بدهکاران دانه درشت را به دادگستری معرفی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک ها بدهکاران دانه درشت را به دادگستری معرفی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید