افزایش اتوبوس های حامل زائران اربعین به شهرهای مرزی

به گزارش مرد کوچک، خبرنگاران آنلاین:مدیرعامل سامان پایانه و پارک سوارهای شهرداری تهران فعالیت های اجرا شده برای سفرهای زائران در اربعین حسینی را تشریح کرد و از افزایش اتوبوس های حامل زائران اربعین به شهرهای مرزی اطلاع داد.

افزایش اتوبوس های حامل زائران اربعین به شهرهای مرزی

به گزارش ایسنا، امیرحسین صدیقی با اشاره به برنامه های سازمان پایانه ها و پارک سوارها به مناسبت سفرهای زائران اربعین حسینی توضیح داد: افزایش ناوگان حمل ونقلی برای جابه جایی زائران اربعین به شهرهای مرزی و برقراری نظم ترافیکی در پایانه و خیابان های اطراف پایانه ازجمله اقدامات اجرا شده است.

صدیقی گفت: از ابتدای هفته جاری موج سفرهای ویژه اربعین آغازشده است. سرویس های ویژه اربعین هم زمان با اضافه شدن مرز جدید خسروی به سه مرز دیگر (مهران، شلمچه، چزابه) افزایش یافته اند و با هماهنگی پلیس راهور، تسهیل خروج اتوبوس ها به سمت اتوبان آزادگان به منظور پیشگیری از ترافیک در حاشیه پایانه و خیابان های اطراف(پایانه جنوب) اجرا شده است.

صدیقی از نظارت تعزیرات حکومتی بر قیمت بلیت ها و کالاها در این ایام اطلاع داد و گفت: به طور حتم با هرگونه تخلف و گران فروشی بلیت در این ایام برخورد خواهد شد.

به گفته مدیرعامل سازمان پایانه ها و پارک سوارها، برپایی ایستگاه های صلواتی و پذیرایی از عزاداران حسینی، هویت بخشی مذهبی به فضای پایانه ها با انجام فعالیت های فرهنگی، هنری، فضاسازی محیطی با سیاه پوش کردن پایانه ها و نصب پرچم و کتیبه، بنر و طاق نصرت، برپایی ایستگاه سلامت برای مسافران و زائران ازجمله اقدامات اجرا شده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران، صدیقی در پایان گفت: تعداد سرویس ارائه شده به سه مقصد مهران، شلمچه، چزابه در اربعین سال گذشته بیش از 3800 سرویس بوده است و تعداد مسافر خارج شده نیز بیش از 93 هزار نفر بوده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 463

به "افزایش اتوبوس های حامل زائران اربعین به شهرهای مرزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش اتوبوس های حامل زائران اربعین به شهرهای مرزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید