ارائه 6 بسته حمایتی بیمه ای به دانش بنیان ها

به گزارش مرد کوچک، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، فناوری و نوآوری معاونت علمی و فناوری گفت که خرید بیمه تکمیلی درمان توسط شرکتهای دانش بنیان امکان پذیر شده است. نرخ و شرایط اعلامی نیز حداکثر 15 روز از تاریخ نامه اعتبار خواهد داشت و در صورت هرگونه افزایش ضریب تعرفه هزینه های درمانی، حق بیمه اعلام شده مورد تجدید نظر قرار خواهد گرفت.

ارائه 6 بسته حمایتی بیمه ای به دانش بنیان ها

همچنین، شرکت های متقاضی بیمه درمان باید حداقل نیمی از کارکنان خود را به همراه اعضای خانواده تحت تکلف آنها را مطابق با لیست بیمه تامین اجتماعی برای بیمه معرفی نمایند.

با توجه به توافق اجرا شده، در صورتی که متقاضیان طرح بیمه تکمیلی درمانی از خدمات بیمه تامین اجتماعی و سایر خدمات بیمه ای نیز بهره مند باشند، باز هم می توانند از این طرح بیمه ای استفاده نمایند.

در صورتی که بیمه شدگان این طرح از خدمات بیمارستان های غیر طرف قرارداد استفاده نمایند، هزینه ها با اصل صورت حساب براساس تعرفه، بیمارستان های طرف قرارداد هم تراز، محاسبه می گردد.

در صورتی که فرد بیمه شده بخواهد برای افرادی که تحت تکلف او نیستند، پوشش بیمه ایجاد کند، فرانشیز این گروه از بیمه شدگان 10 درصد بیشتر از سایر بیمه شدگان خواهد بود.

برای گروه های کمتر از 1000 نفر، حق بیمه، بیمه شدگان0 تا 60 سال مطابق با حق بیمه اعلامی و برای بیمه شدگان 60 تا 70 و 70 سال به بالا به ترتیب با 50 درصد و 100 درصد افزایش نسبت به حق بیمه اعلامی محاسبه می گردد.

همچنین بر اساس مفاد دیگری از این طرح، ارائه لیست بیمه گر اول واحد و تایید آن در هنگام صدور قرارداد الزامی است و مالیات و عوارض بر ارزش افزوده و مالیات سلامت مطابق با آخرین مصوبات سازمان امور مالیاتی کشور به حق بیمه ها مورد نظر، اضافه می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1291

به "ارائه 6 بسته حمایتی بیمه ای به دانش بنیان ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه 6 بسته حمایتی بیمه ای به دانش بنیان ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید