احداث 5 هزار واحد مسکونی در جنوب کرمان با صرف 40 میلیارد تومان اعتبار

به گزارش مرد کوچک، خبرنگاران: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمان گفت: با صرف 40 میلیارد تومان اعتبار در مجموع 5 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در جنوب استان کرمان احداث شد.

احداث 5 هزار واحد مسکونی در جنوب کرمان با صرف 40 میلیارد تومان اعتبار

جهت دریافت خدمات نوسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران از رودبار جنوب، وحید میرزایی بعد از ظهر امروز در جشن شکرگزاری خانه دار شدن 5 هزار نفر از محرومان منطقه جنوب کرمان در این شهرستان، اظهار کرد: در سال 85 که اقدام به ساخت این مسکن ها کردیم، تعدادی ساخته و تحویل داده شده و بخشی نیز با مشکل کمبود اعتبار روبرو شدند.

وی اضافه نمود: در سال 91 با حضور سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) در بازدید از مناطق جنوبی کرمان، ستاد ویژه راهبردی مسکن کمیته امداد با موضوع اداره کل کمیته امداداستان کرمان در این منطقه شکل گرفت.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمان توضیح داد: البته در این راه با مشکلاتی از جمله محور ارتباطی، گرمای بیش از 50 درجه هوا، آب، برق و غیره در منطقه جنوب کرمان روبرو بودیم و همین امر سبب شد که یک مدیریت جهادی در این راستا شکل بگیرد.

میرزایی با بیان اینکه در نهایت 5 هزار واحد در منطقه جنوب کرمان با 40 میلیارد تومان اعتبار احداث شد، اضافه نمود: در این راستا تمام مسئولان و ائمه آدینه جنوب کرمان از نهاد کمیته امداد امام خمینی(ره) حمایت کردند تا توانستیم در انتها سال 92 این مسکن ها را تحویل دهیم.

وی با تأکید بر همکاری سایر دستگاه های اجرایی در محرومیت زدایی جنوب کرمان گفت: با توجه به اینکه مسکن سبب کاهش آلام مددجویان می گردد، تحویل این خانه ها، فضای امید در خانواده های محروم را افزایش خواهد داد.

ب

منبع: تسنیم
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 850

به "احداث 5 هزار واحد مسکونی در جنوب کرمان با صرف 40 میلیارد تومان اعتبار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث 5 هزار واحد مسکونی در جنوب کرمان با صرف 40 میلیارد تومان اعتبار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید