آمایش مناطق روستایی برای توسعه شبکه ملی اطلاعات در دستور کار

به گزارش مرد کوچک، نخستین جلسه شورای پژوهشی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال 1399 به صورت ویدیو کنفرانس برگزار و بررسی دو پروژه آمایش مناطق روستایی جهت توسعه شبکه ملی اطلاعات و مدل تعرفه گذاری پویای شرکت ارتباطات زیرساخت، در دستور کار قرار گرفت.

آمایش مناطق روستایی برای توسعه شبکه ملی اطلاعات در دستور کار

وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در این جلسه با اشاره به اهمیت جلسات شورای پژوهشی تاکید کرد: این جلسات باید به صورت مستمر برگزار شود تا عقب ماندگی در اجرای فعالیت ها نداشته باشیم.

مهدی فسنقری، معاون پژوهش و توسعه ارتباطات علمی پژوهشگاه ICT نیز در این جلسه با تأکید بر جایگاه مهم شورای پژوهشی به عنوان یکی از ارکان پژوهشگاه، اظهار امیدواری کرد که با تدابیر ریاست پژوهشگاه، این شورا به صورت منظم و مستمر برگزار شده و برای پیگیری مؤثر مصوبات آن جلسات کنترل و راهبری پروژه پژوهشگاه نیز به موازات و به زودی راه اندازی شود.

در این جلسه که با حضور کلیه اعضای شورای پژوهشی تشکیل شد، 2 پروژه پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی فاوا در حوزه آمایش مناطق روستایی و کمتر برخوردار در استان های مختلف کشور جهت توسعه شبکه ملی اطلاعات و مدل تعرفه گذاری پویا شرکت ارتباطات زیرساخت در دستور کار و مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم در مورد آنها اتخاذ شد.

در این جلسه، علاوه بر اعضای حقوقی شورا، اعضای هیات علمی دانشگاههای تربیت مدرس، دانشگاه تهران و دانشگاه شریف، عضو هیأت عامل سازمان فناوری اطلاعات، رئیس جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و معاون راهبردی و توسعه بازار سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 936

به "آمایش مناطق روستایی برای توسعه شبکه ملی اطلاعات در دستور کار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمایش مناطق روستایی برای توسعه شبکه ملی اطلاعات در دستور کار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید