آرسنال 4 - 2 لیدز؛ آتش بازی اوبامیانگ

به گزارش مرد کوچک، آرسنال با ارائه نمایشی درخشان با چهار گل لیدزیونایتد را مغلوب کرد.

آرسنال 4 - 2 لیدز؛ آتش بازی اوبامیانگ

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، آرسنال که در هفته های اخیر نتایج پرفراز و نشیبی گرفته بود، امشب با تکیه بر درخشش پیر آمریک اوبامیانگ و هت تریک او و با با نتیجه 2-4 لیدز را شکست داد تا بعد از هفته ها به یک پیروز پرگل دست یابد.

لیدز بازی را بهتر شروع کرد و می توانست در دقیقه 11 و روی ارسال هریسون دروازه آرسنال را باز کند، اما ضربه سر پاتریک بامفورد در اختیار برند لنو نهاده شد.

اما آرسنال در دقیقه 13 به گل اول دست یافت. اوبامیانگ از سمت چپ نفوذ نموده و با یک ضربه زمینی و دقیق به گوشه دروازه گل اول توپچی ها را به ثمر رساند.

در دقیقه 26 رافینیا با حرکت از سمت راست و گذر از سد سدریک سوارس می توانست گل تساوی را به ثمر برساند، اما ضربه او در اختیار برند لنو نهاده شد.

اما در دقیقه 33 ساکا توسط آلیونسکی در محوطه جریمه لیدز متوقف شد تا آرسنال صاحب یک ضربه پنالتی گردد. اوبامیانگ پشت توپ نهاده شده و با فریب دروازه بان باز هم پیروز به گلزنی شد.

اما در دقیقه 44 این هکتور بیرین بود که روی پاس دنی سبایوس و حرکت از جناح راست در نهایت با ضربه ای زمینی و محکم از زاویه ای بسته باز هم پیروز به گلزنی شد تا آرسنال با فزونی پرگل 0-3 راهی رختکن گردد.

اما طوفان اوبامیانگ در نیمه دوم نیز ادامه یافت و او در همان دقایق ابتدایی و روی ارسال اسمیت راو پیروز شد با یک ضربه سر محکم هت تریک خود را برابر لیدز تکمیل بکند.

اما در دقیقه 58 و روی ارسال کرنر رافینیا از سمت چپ بود که پاسکال با یک ضربه محکم و تماشایی گل اول لیدز را به ثمر رسانده و اختلاف را کمتر کرد.

در دقیقه 67 و روی اشتباه دنی سبایوس بود که رافینیا از گوشه محوطه فرصت داشت گل دوم لیدز را نیز به ثمر برساند، اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اما دقایقی بعد و روی پاس به بیرون رابرتس از سمت چپ بود که هلدر کاستا در مقابل دروازه آرسنال صاحب موقعیت شده و با یک ضربه محکم گل دوم را نیز به ثمر رساند.

در دقیقه 83 و روی پاس ویلیان برای ساکا بود که این بازیکن در گوشه محوطه صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه او از زاویه اس بسته به دیرک برخورد کرد. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و آرسنال با نتیجه 2-4 لیدز را مغلوب کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1456

به "آرسنال 4 - 2 لیدز؛ آتش بازی اوبامیانگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرسنال 4 - 2 لیدز؛ آتش بازی اوبامیانگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید