AFC پاسخ نامه پرسپولیس را داد

به گزارش مرد کوچک، در راستای افزایش اخبار و شایعات در مورد شیب تند ابتلا به ویروس کرونا به فاصله زمانی کوتاه قبل از سفر سرخپوشان ایران به شهر گوا هند، جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس به وسیله کمیته روابط بین الملل باشگاه، نگرانی خود را بابت مراقبت های پزشکی و رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور میزبان گروه E به کنفدراسیون فوتبال آسیا خاطرنشان کرد.

AFC پاسخ نامه پرسپولیس را داد

ساعاتی پیش کنفدراسیون به وسیله فدراسیون فوتبال، پاسخ نامه پرسپولیس را داد. در بخشی از این نامه آمده است: ما کاملا متوجه نگرانی های پرسپولیس هستیم. لطفا مستحضر باشید که امنیت و سلامت اعضای کاروان پرسپولیس، همیشه مهم ترین اصل و اولویت در کنفدراسیون فوتبال آسیا به شمار می رود.

در بخش دیگری از این نامه تاکید شده است: ما همکاری تنگاتنگی با فدراسیون میزبان (هند) داریم تا اطمینان حاصل کنیم همه موارد و آماده سازی های لازم در مدت برگزاری مسابقات رعایت می گردد. چناچه پرسپولیس احتیاج به هرگونه شفاف سازی یا اطلاعات بیشتر در این مورد دارد، لطفا در ارتباط با ما درنگ نکنید.

این نامه از سوی دپارتمان رویداد های ورزشی کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال کشورمان و سپس به دفتر باشگاه پرسپولیس رسید تا بخشی از نگرانی های باشگاه مرتفع گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 1549

به "AFC پاسخ نامه پرسپولیس را داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "AFC پاسخ نامه پرسپولیس را داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید