کیهان: این همه عملکرد مثبت را در دولت رئیسی نمی بینید؟

به گزارش مرد کوچک، کیهان نوشت: با اینکه عملکرد هفت ماهه دولت رئیسی، جوانه های اعتماد و امید را در افکار عمومی بارور کرده است، اما برخی مدعیان اصلاحات، با حاشیه سازی و شایعه پراکنی، دست به عقده گشایی علیه دولت سیزدهم می زنند.

کیهان: این همه عملکرد مثبت را در دولت رئیسی نمی بینید؟

مدعیان اصلاحات که از مقصران و بانیان مسائل کنونی جامعه هستند ظاهرا نمی خواهند مانند مردم به آینده ای خوش امیدوار باشند. نگاهی به برخی تیتر رسانه های مدعی اصلاح طلبی و اظهارات اخیر آن ها نشان می دهد که ورشکستگان سیاسی از یک سو سعی می کنند تمام مسائل کنونی را گردن دولت سیزدهم بیندازند و از یک سو تمام هم وغم خود را به سنگ اندازی و چوب نهادن لای چرخ دولت گذاشته اند.

طیف مدعی اصلاحات که مدعی بودند با پایان دولت روحانی و روی کارآمدن دولت رئیسی، چیزی نخواهد گذشت که مردم آرزو می کنند که به عقب برمی گشتند و حسرت دوران روحانی به دلشان می ماند، ظاهرا با کارنامه پیروز و پربار دولت رئیسی در مدت زمان کوتاه 6 ماهه به شدت به هراس و وحشت افتاده و قصد دارند با هر بهانه علیه دولت جنجال سازی کنند و به زعم خود فعالیت های موثر دولت را به حاشیه ببرند.

جریان اصلاح طلب که با اقدامات دولت روحانی خود را بازنده می داند، سعی دارد اقدامات دولت رئیسی را زیر سوال ببرد و هر روز از یک موضوع کوهی می سازد تا این دولت را کوچک جلوه دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 9 خرداد 1401 بروزرسانی: 9 خرداد 1401 گردآورنده: miniman.ir شناسه مطلب: 2026

به "کیهان: این همه عملکرد مثبت را در دولت رئیسی نمی بینید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیهان: این همه عملکرد مثبت را در دولت رئیسی نمی بینید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید